| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

pro Darju

 Celkem 3 názorů.
 Milada, 31.týden, syn 4 a 3/4 roku 
  • 

pro Darju 

(12.9.2000 21:12:34)
Ahoj Darjo,

už jste dlouho nepsala, jste na tom zdravotně dobře? (Dřív jste měla příspěvky každý den, tak jsem si je zvykla číst, vždy měly hlavu a patu), tak jsem se strachovala, co je s Vámi. Vždyť jste psala, že jste byla i hospitalizována, ne?
Doufám, že je vše O.K.
Zdraví Milada
 Darja, 36 týden 
  • 

Re: pro Miladu od Darji 

(15.9.2000 22:03:03)
Ahoj Milado, bohužel se teď nedostanu tak často na internet, protože ho doma nemám a nejsem už v práci. Nastoupila jsem mateřskou před čtrnácti dny. Ráda bych byla tady častěji, ale nějak mi nezbývá čas. Pořád je co dělat i doma. Jsem v pořádku, já i mimi. Dvakrát mi doktor potvrdil, že to bude holčička, tak jsem zvědavá, jestli to tak bude. I když je to jedno, hlavně aby bylo zdravé. Rozhodla jsem se, že rodit budu v Motole, jednak proto, že jsem tam už ležela a pak taky že tam dělá stáž moje sestra, která spolu s manželem bude smět být u porodu. Naštěstí všechny moje problémy se zdravím přešly (ve 30 týdnu mi něco neidentifikovatelného odteklo a zdálo se že je to voda, ale nakonec bylo vše v pořádku). Tak teď už jenom stříhám metr. Výbava je kompletní a já vypadám jak sud, čímž bych chtěla uklidnit všechny nastávající maminky, které se taky trápí, když ještě v pátém měsící téměř nezměnily váhu. Doporučuji vřele všem chodit na cvičení a taky psychoprofilaxi, která je opravdu dobrou přípravou k porodu. Jinak Milado, jak se daří tobě?
 Milada, 32.týden, syn 4 a 3/4 roku 
  • 

Re: Re: pro Miladu od Darji 

(16.9.2000 22:12:15)
Darjo,
to jsem ráda že je vše tak jak má být. Vím že jsi psala o té hospitalizaci, takže když jsem Tě tu dlouho pod žádným příspěvkem nenašla podepsanou, tak jsem nějak usoudila, že budeš mít nějaké problémy (když před tím jsi reagovala na vše, co se tu kde šustlo -).

Jinak já snad taky vše O.K., v minulém těhotenství jsem se začala otvírat moc brzy a syn se narodil dříve. Tak teď se moc bojím každé poradny, aby mne do té nemocnice hned neposlala, kdyby něco podobného nastalo.

Přeji moc krásné zbývající týdny, krásnou holčičku (pokud se lékaři na UZV nezmýlili)a ozvi se, jak to probíhalo v Motole.

Zdraví Milada.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.