| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Janě a Filípkovi

 Celkem 2 názorů.
 Petra 
  • 

Janě a Filípkovi 

(29.8.2000 11:40:55)
Ahoj Jano a Filípku, zdálo se mi těch 1800,- také nějak moc, když jsem podle těch všech příspěvků propočítávala, vyšlo mi taky tak těch 1000,-, když budu používat jen jednorázovky, myslela jsem si, že ten první půlrok dám hodně peněz na sporožiro a ty si nechám na horší časy až budu brát tu almužnu,ale teď nevím bohužel nevím, od kohoje ten příspěvek, tak ta maminka mi napsala, že vlsatně všechno utratí.Tak jsem z toho zamotaná.S miminkem budu doma, výbavičku mít budu, na sebe si těžko budu něco kupovat, když nebudu chodit do práce, do baráku také ne, jelikož bydlíme s mými rodiči takže jsem si myslela, že hodně ušetřím.Můžeš mi napsat, jak je to u tebe?Díky Petra
 Jana (26)a Filip (9 měsíců) 
  • 

Re: Janě a Filípkovi 

(29.8.2000 12:45:35)
Ahoj Petro,
asi Ti moc nepomůžu, protože jako rodina s malým dítětem jsme poměrně netypický příklad. Tatínek má plat velmi slušný, takže moc počítat nemusíme. Uvědomuju si, že v tomhle máme velké štěstí, ale styděla bych se napsat, kolik dělají naše měsíční výdaje. Myslím, že postupuješ velmi rozumně a že se Ti z těch 7.200 (pokud si správně pamatuji výši Tvé mateřské) podaří něco ušetřit, když máš zajištěné bydlení a výbavičku. Oblečení na děti se dá velmi dobře nakupovat v sekáčích; dělám to taky - protože je už oprané, nemusíš se bát, jak se hnou barvy, jestli vydrží švy apod.
Jen si občas nezapomeň koupit něco pro sebe, třeba maličkost - rtěnku, šátek na krk. Dělám to tak každý měsíc, vždy když mi na účet naběhne rodičovský příspěvek, a na mé sebevědomí je to hotový balzám.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.