| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj těhulky,

 Celkem 2 názorů.
 Lucie - 29 týden 
  • 

Ahoj těhulky, 

(24.8.2000 14:39:33)
chtěla bych Vás požádat o pomoc. Včera jsem strávila velice milou půlhodinku s pány fotografy z agentury SELECT FOTOAGENCY, kteří fotí těhotné pro časopis Bettynka. Jsou to zcela seriozni fotografie, které budou jako ilustrativní k článkům v tomto časopise. Dost jsem se divila, když mi vyprávěli s jakými problémy se potýkají při hledání těhotných. Prý jich je sice dost, ale nikdo se nechce nechat vyfotit. Pravda je, že z toho není žádný finanční prospěch, ale budete mít pěkný fotky z krásného období vašeho života. Pokud by jste se bály, že je to nějaký divný - vezmětě s sebou svého manžela. Tatínci se prý schání ještě hůř.

A konečně kontakt : foto@select.li nebo volejte na 0603/28 73 89 pan Radovan Miča.


 Dana, dvě děti 
  • 

Re: Ahoj těhulky, 

(24.8.2000 22:21:56)
Betynka - tu čte každá naivní maminka. Četli jste poslední číslo 8?
Ty fotky z porodního sálu jsou odpuzující - stará klasika. Maminka v pasivní poloze na zádech - nohy zavěšené ve třmenech do očí ji svítí světlomet ( jako u výslechu ), personál s rouškou na obličeji v řeznické zástěrě. Je vidět, že fotograf i redaktorka toho o moderním porodnictví nic neví a pěkně v tom tápou - prostě bláboly. Zajímalo by mě, v jaké porodnici fotky nafotili, tam bych určitě nechtěla rodit.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.