| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

nestíhám???

 Celkem 2 názorů.
 Šárka 
  • 

nestíhám??? 

(20.8.2000 22:05:26)
Ahoj,
může mi někdo poradit, jak v pohodě zvládnout péči o jedenapůlleté dost živé dítě, spící většinou méně, jak hodinu denně (někdy vůbec) a přitom mít doma stále uklizeno, vypráno, uvařeno,atd.???
Všechno najednou nějak nestíhám, jak jste na tom vy?
Rady typu: celý den se plně věnuji dětem, celý večer manželovi a domácí práce dělám v nočních hodinách se mi moc nelíbí.

Tak co mi poradíte?
 Zdenka + dcerka Zdenka 20mes 
  • 

Re: nestíhám??? 

(21.8.2000 0:54:20)
Jednou jsem slyšela v televizi v "banánových rybičkách" větu:"bordel v bytě štastné dítě". Dobré a výstižné. Co stihnu to stihnu, co nestihnu to počká. Hlavně klid a pohodu. Moje holčička je také dost živá, nic není dost vysoko, dost daleko a překážky typu stůl, židle skřín, nejsou překážkami, vždy se dá něco přistržit a vylézt, mříže ve víkladních skříních vypadají zase jako prolézačky na kterách se leze.. Já se snažím zachovávat klid, moje maminka sice říká že sem flegmatik, ale vzhledem k tomu že dříve mě všichni považovali spíše za cholerika si myslím, že jsem konečně přišla na to jak v klidu přistupovat k životu.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.