| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vysoká postel

 Celkem 2 názorů.
 Radka, dva synové 
  • 

Vysoká postel 

(20.8.2000 21:05:37)
Chystáme se přesunout staršího syna, dvouapůlletého, z "miminkovské" postýlky, kterou po něm podědí bráška. Uvažujeme proto, jakou mu sehnat postel. Chtěla jsem se proto poradit, zda a jaké má někdo z váš zkušenosti s takovou tou vysokou postelí, pod níž je ještě místo na hraní a leze se do ní po žebříku. Tohle řešení nás láká, zejména proto, že náš byt není zrovna velký a místo pod postelí by nám jako kout na hraní přišlo vhod. Aby ho ale šlo používat déle, říkali jsme si, že nemá smysl kupovat takové ty jen mírně zvýšené postele, co jsou cca 90 cm nad zemí, protože tam už by se ve stoje syn nevešel dneska. Ale na druhou stranu, aby to pak nebylo moc vysoko. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
 Pavlína, syn Tomášek 6 let 
  • 

Re: Vysoká postel 

(22.8.2000 8:00:27)
Právě takovou postel jsme minulý týden objednali našemu synovi. Je vysoká cca 160 cm, leze se po žebříku a pod postelí je prostor buď na hraní nebo na zasunutí kolmo druhé postele. Podle našeho názoru ideální řešení prostoru. Existuje ještě vyšší postel cca 180 cm, ale to je 1,5lůžko s žebříkem po straně ve tvaru trojúhelníku. Pro sourozence nám ale 1,5lůžko nepřipadá vhodné. No a co naše obavy ze spadnutí? Ze začátku samozřejmě nebudume mít klidné spaní, ale Tomášek už spí celé noci bez probuzení a chození k nám do ložnice, a tak věříme, že pokud by se někdy probudil, bude mít na vhodném místě lampičku, rosvítí si a sleze.
Hodně zdaru, pohody a radosti při rozhodování Vám přeje Pavlína se svou rodinou.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.