| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

pomoc při surfování

 Celkem 3 názorů.
 Viola, zatim bezdětná 
  • 

pomoc při surfování 

(15.8.2000 8:30:42)
Může mi někdo zkušenější poradit, jak zkrátit dobu připojení na internetu? Prosím trochu podrobněji, protože jsem začátečnice. Moc děkuji
 Lída, kluk 15m 
  • 

Re: pomoc při surfování 

(15.8.2000 15:44:53)
Ahoj Violo,
koukám, že řešíme stejný problém. Minulý týden jsem podobnou otázku psala do rubriky rady a nápady. Líčila jsem, jak to zatím řeším, docela to jde až na tu nemožnost listování. Myslím ale, že to je věc nastavení konkrétní stránky, protože na některých adresách se můžu vracet co hrdlo ráčí (bc kenny), jiné stránky mi takto stáhnout nejdou vůbec. Pak ještě tuším, že je možné si pomocí programu stránky i s odkazy stáhnout na svůj počítač bez toho, že bys je po připojení všechny ručně otevírala. Program si je prostě najde sám. Ale dělat to u rodiny.cz, která je už teď tak velká, mi připadá neproveditelné (a že jsem to zkoušela :-)) Třeba nám někdo poradí něco lepšího.
 Míra & spol 
  • 

Re: pomoc při surfování 

(22.8.2000 7:46:16)
Taky je dobrý při delší odpovědi (diskuzi) si svůj příspěvek napsat někde jinde (třeba ve Wordu), dát kurzor na začátek napsaného příspěvku, označit ho do bloku (SHIFT + Page down), zkopírovat ho (CTRL + C), a když se připojíte, tak ho jen vložit do příslušného políčka (CTRL V).

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.