| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Porodnice Chrudim

 Celkem 5 názorů.
 Petra, 20. týden 
  • 

Re: Porodnice Chrudim 

(10.8.2000 15:19:14)
Ahoj!
Už jednou jsem sem svůj dotaz na chrudimskou porodnici psala, ale chci se zeptat i tebe. Budu rodit právě tady a zajímalo by mě, jaký je přístup doktorů a sestřiček k rodičkám? Slyšela jsem totiž nějaké stížnosti ... Děkuju za odpověď.
 Lada 
  • 

Re: Re: Porodnice Chrudim 

(22.10.2000 15:34:29)
Ahoj Petro,
omlouvám se, ale dostala jsem se sem až dnes,doufám,že jsi ještě neporodila. Já mohu tuto porodnici opravdu jen doporučit, za vše hovoří jen to, že jsem zde rodila všechny své tři děti a to jsem si musela za porodem odjet až z Kladna ze Středních Čech. Přeji hodně štěstí a zdrave mimčo. Lada
 jindra, 3-letý Tomášek 
  • 

Re: Re: Porodnice Chrudim 

(19.11.2001 13:03:06)
takem jsem zde rodilajiž trochu dříve jak vidíte a nemám dobré zkušenosti s porodem, to bude tím , že jsem měla komplikace a primář dokonce řval na mého podorníka, co to udělal.
2 dny jsem přenášela a bez nějakých problémů jsem byla již týden předem naordinována nemocnice.Přijali mě a doktor prohlásil,že teda porodím a mě pomůže, že mě napíchnou.Později jsem se dozvěděla, že se přehlédl v datumu porodu o 10 dní.Teda mě napíchli a začali komplikace, přestali slyšet ozvi a začal kolem mě rachot.Už mě vezli na operační sál, sestry nadávali na doktora, proč do mě štoural, když to nemuselo být (byla jsem jediná rodička).Naštěstí ozvy byli za chvíli v pořádku, primář mohl odejít, ale mě v té chvíli tekli slzy.Porod byl rychlý, ale zase uoha, pan doktor ze mě vytáhl s Tomáškem i placentu a ta má jít až v poslední době porodní. Zase ke mě volali primaře a já slyšela jak nadává doktorovi,v narkoze mě vyčistili a zašili. Byli tam se mnou porodní asistentky , ty na ranní směnu - starší a dosti netaktní,nedělali se mnou žádné caviky, ta druhá směna byli sestřičky mladší generace a velmi milé a všímavé, nebyla jsem pro ně prostě přítěží. byla jsem moc ráda, že tam byl se mnou manžel, moc mě pomohl i vzhledem k chování personálu.
Dodnes mě mrzí, že mi vyvolávali porod,když to nemuselo být.
zdravím JIndra
 Vendula,Ondra9/02,Terezka3/04 


Re: Re: Re: stestí 

(17.3.2003 19:49:17)
Našeho Ondřeje jsem zde porodila 21.9.2002. Byl to nejštastnější den v mém životě, a to i díky přístupu lékařů - porodníků, porodních asistentek a dětských sester. Ondrovi bude brzy 1/2 roku, ještě neprospal ani jednu noc, kojíme a vstáváme každé 2-3 hodiny a já ráda vzpomínám na to, jak jsem v porodnici byla hýčkaná a opečovávána stejně jako naše miminko. Všem vřele porodnici v Chrudimi doporučuji.
 Ája,Martin 4roky 
  • 

Re: Re: Porodnice Chrudim 

(29.12.2003 15:20:02)
Ahoj,chci taky přispět svou troškou.Kdo nepozná jinou porodnici nežli v Chrudimi,může být spokojený,nebo měl štěstí na příjemné dny sester.Před 4mi lety jsem v této porodnici taky rodila a od té doby se zde hodně změnilo(ještě k horšímu).V té době jsem na pokoji ležela s maminkou-porodní asistentkou z Moravy,která nevěřila svým očím jak je možné,že něco podobného ještě existuje.Tím nechci strašit maminky,které půjdou rodit do Chrudimi(natož poprvé).I já se v červnu chystám na svůj druhý porod a půjdu opět sem,aby to za mnou měli mý nejblišší blízko a budu věřit,že vše dobře dopadne.Hodně záleží na tom,s kým se sejdete na pokoji a jak silné nátury jste.Znám názor,že kdo rodil v Pardubicích už by tam nikdy rodit nechtěl a šel by to Chrudimi.Slyšela jsem,že ve Vysokém Mýtě je to na úrovni,takže každý se musí opravdu rozhodnout sám.Každopádně přeji Všem,ať je to kdekoliv,aby to byl ten nejhezčí životní zážitek,nestojí za to si ho čímkoliv,nebo kýmkoliv nechat skazit.Mějte se krásně.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.