| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Porodnice v Neratovicích

 Celkem 5 názorů.
 Jana, 20. týden 
  • 

Porodnice v Neratovicích 

(7.8.2000 14:18:51)
Prosím o napsání zkušeností maminek nebo budoucích maminek s porodnicí v Neratovicích. V diskusi o porodnicích jsem prozatím o tomto zařízení nic nenašla. Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti.
 Petra, 17 týden 
  • 

Re: Porodnice v Neratovicích 

(10.10.2000 12:42:23)
Chodím k lékaři, který "rodí" v Neratovicích. Pravděpodobně půjdu rodit k němu, a to i přesto, že to je pro mne dost daleko (autem 40 minut). Vím, že je to soukromá nemocnice a bude to stát nějaké peníze. Moje švagrová tam také rodila, ale už to jsou téměř 3 roky a stálo je to asi 8 000. Nemá někdo ještě další informace a zkušenosti s touto porodnicí? Děkuji Petra
 Simona 
  • 

Re: Re: Porodnice v Neratovicích 

(10.10.2000 20:26:07)
To, že nechci zbytečně platit hříšné peníze za porodnici, byl jeden z důvodů, proč jsem v Neratovicích rodit nechtěla. Rodila jsem na Mělníku, bydlela jsem ve 2-lůžkovém pokoji s příslušenstvím a samozřejmě ZDARMA. A personál? Jak už jsem několikrát psala, nešetřím chválou. Byli tam všichni skvělí.
SIMONA
 Lucka, Lukas 2 roky + 36 tyden 
  • 

Re: Re: Porodnice v Neratovicích 

(10.10.2000 21:45:18)
Nemám zkušenosti s rozenim, ale byla jsem se podívat, jak to tam vypadá. Doporučuji jeďte klidně bez ohlášení a třeba o víkendu. Na nás byli moc milí. Záleží na Vás kolik chcete platit a za jaký komfort.
Pokud Vám stačí prostorný třílůžkový pokoj - nikdy tam nejsou tři maminky, tak ten stojí 140 Kč / noc + tatínek 500,- Kč u porodu, a to je vše. Pokud si vyberete luxusní jednolůžkový pokoj, tak za něj platíte docela hodně. Ale alespoň máte možnost si vybrat a jednají tam s Vámi o dost jinak než v jiných zařízeních.
 Lucie, Matýsek 4m 
  • 

Re: Re: Re: Porodnice v Neratovicích 

(3.11.2000 19:53:23)
V Neratovicích se mi před 4 měsíci narodil synáček Matyáš a můžu jen potvrdit, že v neratovická porodnice je opravdu dobrá a všechen personál je velmi vstřícný. S tím placením to není tak žhavé, já osobně jsem byla na obyčejném pokoji zcela zdarma a od "nadstandardu" se lišil pouze tím, že tam nebyl telefon, televize (jede se snad někdo do porodnice dívat na TV?!) a stolky na přebalování dětí. Přebalovala jsem na posteli a vůbec mi to nevadilo. Pak tam byly ještě pokoje 1 a 2 lůžkové, ty vypadaly komfortně, ale já jsem spíš byla ráda, že na pokoji nejsem sama.
Také jsem ocenila, že mě po porodu pustili již čtvrtý den domů (pouští se pokud matka nemá komplikace a dítě začne přibývat). Je tam také možnost si vybrat nadstandardní porodní lůžko (za 2000); to jsem sice nechtěla, ale rodila jsem na něm nakonec stejně a zadarmo, protože druhé bylo právě obsazené jinou rodičkou.
Také jsem v Neratovicích chodila na kurzy přípravy k porodu k paní Hance Koudelkové, která pracuje jako porodní asistentka v porodnici a tam ji lze i zastihnout - pokud by někdo měl zájem. Pokud vím, tak kurzy pořád pokračují.
Hezký porod přeje Lucie

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.