| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: k porodnici Nymburk

 Celkem 2 názorů.
 Pavlína, 24. týden 
  • 

Re: k porodnici Nymburk 

(4.8.2000 20:58:17)
Ahoj Markéto,
s radostí jsem zjistila, že se tu objevil někdo, kdo rodil v Nymburce. Vzhledem k tomu, že mě to v listopadu čeká taky, sháním všechny informace o naší porodnici. Nemohla bys prosím napsat více podrobností o tom jak to v NBK chodí. Je možnost aby byl otec u porodu, přístup lékařů, sester....? Můžeš napsat i na můj e-mail. Díky Pavlína
 Markéta, synové 1 a 4 roky 
  • 

Re: Re: k porodnici Nymburk 

(7.8.2000 1:24:06)
V Nymburce je moc hezký pokoj- "hekárna" pro porod společně s tatínkem. Bohužel pouze jeden. Takže záleží na tom, jestli budeš mít štěstí a zrovna bude tento pokoj volný. V mém případě manžel čekal v čekárničce prakticky celé dopoledne, já zatím procházela klasickými procedůrami, v přestávkách jsem za ním chodila a hlásila, jak se cítím. Naštěstí paní, která s manželem byla v tatínkovském pokojíku porodila asi hodinu předemnou pokoj uvolnila - síla, co!Poslední hodinu jsme strávili v pokoji spolu (stálo to 300,-), manžel si udělal kávu (v celém areálu nenašel automat na kávu - to už mají všude), já si všek z poslední hodiny moc nepamatuji. Hlavní zážitek, porodní asistentka mi doporučila zkusit pohupovat se na míči - musím říci, že mi to moc pomohlo. Porod se urychlil, bolesti do zad ustoupily. Opravdu doporučuji. Jinak porodní asistentky byly výborné jak u porodu, tak později na oddělení (to je možná ještě důležitější). Pouze dětské sedtřičky mohly být přívětivější a ne tak přísné. Jinak všude čisto, hezky barevné prostředí. Pouze návštěvní místnost příliž malá. Pavlíno, napiš, co by tě ještě zajímalo.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.