| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

KLARA

 Celkem 3 názorů.
 Eva 
  • 

KLARA 

(3.8.2000 10:06:52)
Vážení, mám takový nepěkný pocit, že Klára nám tady všem pěkně kecá. Není to tak dlouho, co tady naplákala, že odchází od přítele, protože má jinou a navíc nemá kde bydlet, protože u rodičů bydlet nechce. Ale jak jsem si přečetla v sekci "rodina a jak v ní přežít" tak už je zase s přítelem u jeho rodičů a rozváží svou skoro tchýni po návštěvách.
 Eva 31, Honzík 4, 30. týden 
  • 

Re: KLARA 

(3.8.2000 10:15:45)
Ty, Evčo, tady asi došlo k záměně jmen, dokonce i délce těhotenství. Podle toho, co mi Klárka mailovala, je tedy zpátky u skorotchánů, ale nikam je nerozváží. Dokonce minulý týden byla s něčím meším na nemocenské, takže ta Klára, co se vzbouřila rozvážení tchýně po obchodech asi nebude ta, kterou myslíš.
 Eva 
  • 

Re: Re: KLARA 

(3.8.2000 11:21:16)
Evi já si myslím, že se jedná o jednu a tu samou Kláru. Protože,když si vyjedu všechny její příspěvky, tak to všechno do sebe zapadá. Proto si myslím, že jde o jednu a tutéž osobu. Nebo, že by to byla taková náhoda????

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.