| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Golfové hole - jaké koupit?

 Celkem 3 názorů.
 Jana, Týnka 1rok 
  • 

Golfové hole - jaké koupit? 

(31.7.2000 23:51:38)
Ahoj rodičové,
poraďte mi, prosím, jaké máme koupit golfáče? (Chceme je jen jako nouzové občasné řešení, máme sporťák, ale dost těžký.)
Polohovací záda? Pevná záda?
Děkuji všem.

Jana
 Radka, dva synové 
  • 

Re: Golfové hole - jaké koupit? 

(3.8.2000 23:17:37)
Doporučuji jednoznačně polohovací záda, myslím, že pakliže je holčičce teprve rok, určitě ještě přes den občas spí a nevíte, kdy se vám bude hodit, že jí můžete sklopit kočárek pod zády. Otázkou číso dvě je pak, jaké hole, protože jsou tu veklé rozdíly v kvalitě a ovšem také v ceně. Já jsem koupila svému staršímu synovi golfové hole Chicco, tuším typ Flyer nebo něco podobného, když mu byl necelý rok a půl a nemůžeme si je vynachvláit. Na golfáče jsou docela odpružené, mají ona polohovací záda a přesto, že syn je už třetí dítě, které v nich jezdí, statečně se drží, zatím s nimi nebyl jediný problém, snad kromě trochu vyšisovaného potahu. Jestli se vám podaří narazit na něco podobného, doporučuji takovou koupi. Já jsem je pořídila za cenu něco přesahující tisíc korun, je sice pravda, že za to pořídite i golfáče nové (nepolohovací), ale ty bych vám neradila. Byla jsem sama překvapená tím, když jsme je pak viděla u známých, jak špatně se s nimi jezdí a navíc jsou i pro dítě dost tvrdé. Nové podobné těm, které mám já, stojí tak čtyři a půl tisíce, což je zase podle mého moc. My jsme nakonec v průběhu loňského léta také těžký sporťák odložili a od té doby do dneška, kdy je chlapečkovi dva a půl používáme na cesty po městě golfáče. Ještě k těm zádům, já ze své zkušenosti doporučuji ta polohovací záda spíše než třeba střechu či snad dokonce slunečníček. Ty moje hole střechu nemají a přesto jsme v nich přežili i zimu, když třeba leje, prostě se někde schováme (a ktěm dražším kočárům se ta střecha či pláštěnka přinejhorším dá dokoupit, k těm levným většinou nikoli.
 Monika (Vojta 3.75roku, Michalka 9 mesicu) 
  • 

Re: Golfové hole - jaké koupit? 

(8.8.2000 11:07:26)
Na syna jsem měla obyčejne golfky za 1000 Kč. Od jeho 1,5 roku jsem je používala pořád. Moc toho nevydržely a brzy se rozpadly. Velice jsem litovala, že neměly polohovací záda. Teď na Míšu mám golfky s polohovacími zády, pevná záda i sedák, větší kola než klasické golfky a boudičku k tomu. Golfové hole jsou teleskopické (podle toho jak koukám po ulici na kočárky je teleskop určitou zárukou kvality). Kočátek se rozumně vejde do auta, složí do vlaku i meziměstského autobusu. Dá se dobře přenášet po schodech (ideální do metra). Já ho používám při celodenních výletech vlakem do Prahy od 6 měsíců. Golfky stály 4400 Kč i s košíkem pod kočárek a je to značka Cam Pretty Cross. Bohužel polstrování je dodáváno jen ve třech barevných kombinacích.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.