| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dívali jsme se ve školce na video!

 Celkem 6 názorů.
 Markéta Floriánová,2 předšk. děti 
  • 

Dívali jsme se ve školce na video! 

(26.10.1999 12:55:30)
Jsem trochu rozčarovaná z naší nové školky, kde se děti dívají skoro každý den na video, většinou americké pohádky.Na dotaz mi paní učitelka odpověděla,že děti se ne-vydrží dlouho soustředit u nějaké činnosti a že se dívat chtějí.Jak to vidíte vy?

 Lenka,holčička 18měsíců druhé dítě na cestě 
  • 

Re: Dívali jsme se ve školce na video! 

(30.10.1999 23:20:06)
Jak to vidím já? Opravdu černě.Asi bych se rozhodovala, zda nezměnit školku.
 Vlaďka Klabanová dva kluky ve školce 
  • 

Re: Re: Dívali jsme se ve školce na video! 

(5.11.1999 23:10:28)
pokud je to součást výuky(pro předškolní děti můžou vyprávět co vyděli-trénuje se paměť)jestli to tak není zmněnila bych školku.Na televizi můžou koukat i doma.
 Marie Pejřimovská,2 děti 
  • 

Re: Dívali jsme se ve školce na video! 

(2.12.1999 12:36:48)
Něco podobného (i podobnou odpověď paní učitelky) jsme zažili před lety i my se synem.Třebaže jsem se snažila domluvit i s ostatními rodiči, byly pani učitelky neoblomné . Naštěstí jsme měli možnost přihlásit děti do jiné školky - a tam jsem dávala děti s klidným svědomím,paní učitelky byly perfektní, děti se dívali max. jednou týdně na pohádku ,jinak byl připraven bohatý program.Takže moje rada zní - pokud je to jen trochu možné, změnte školku i za cenu delšího dojíždění to stojí za to.
Marie
 Eva,2 děti 5a3roky 
  • 

Re: Dívali jsme se ve školce na video! 

(29.8.2000 23:53:27)
Můj názor(sice už po málem roce)je prostě takový. Mé děti se na televizi dívat nechcou(snad s vyjímkou večerníčku a sem tam Kouzelné školky a Kostiček).Paní učitelka ve školce na třídní schůzce odpověděla na dotaz jedné maminky-proč ty nejmenší děti nechodí do kina -že tam nevydrží sedět, ale nejsou ochuzeny,protože se dívají často na televizi a i video.A já jako jediná matka (asi vzácný exemplář-dle reakcí ostatních)jsem se zeptala, jestli se na to dívat musí? P.učitelka se velmi divila,že někdo nerad sleduje TV, ale sdělila mi, žeteda si může mezitím hrát a dívat se nemusí. Asi po 2 týdnech si většina dětí hrála a o nějakou televizi jim nestála.A mimochodem, syn se mi vždycky z pondělka na úterý budil v noci s děsem, že se bude muset dívat).Takže podle mě se ty děti dívají na TV v případě, že jim není nabídnuta jiná zajímavá činnost.

Prosím jestli má někdo taky antitelevizní děti, ozvěte se, protože nevím,jestli jsme opravdu takoví exoti.
Ahoj! Eva
 Radka, dva synové 
  • 

Re: Re: Dívali jsme se ve školce na video! 

(30.8.2000 21:00:29)
Doufám, že z mých dětí budou také takoví antitelevizní exoti. Tomu staršímu budou v zimě tři a o televizi zatím zájem nejeví. Snad když ho posadí babička, s níž občas pobývá na chalupě, s bratranci před večerníček, tak se chvíli dívá, ale že by někdy sám projevil zájem? Ani se nevzpomene. myslím, že je to hodně dáno i tím, jak se k televizi staví rodiče. My se sice celkem často z pracovních důvodů díváme na zprávy, ale jinak televizi nepustíme i několik dní. Vím, že moje kamarádka svého dneska třia půlletého chlapce před televizi dávala, třeba v neděli ráno, když se jim nechtělo vstávat a chtěli jej zabavit. Takže dneska se on sám dožaduje sledování a návdavkem ještě zná kdejaký mls propagovaný v reklamě.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.