| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Snad to dokážu

 Celkem 1 názorů.
 Klára(15.týden) 
  • 

Snad to dokážu 

(21.7.2000 13:11:43)
Tak za chvíli pojedu za jeho rodiči ,on tam má prý přijet taky v 16.00.To mi volala jeho máma.A prý si musíme promluvit.Já jsem ráda, protože vidím, že se mě někdo zastává.Nikdo ho nemůže nutit k citům, to vím, ale rodiče mu řekli, že za těchto podmínek se má nastěhovat buď ke kámošovi nebo k ní.Máma ta ani ne,ale jeho táta je docela pes.Takže si asi sedneme a budeme o všem mluvit, protože jsme u nich bydleli a oni viděli ,co se děje, takže mají právo do toho mluvit.Pak jedu na celý víkend ke kamarádce.
Ale teď to nejdůležitější.Vím, že by mi bylo nejlepší samotné někde v garsonce, s mámou jsem měla vždycky docela dobrý stav,ale teď co se naši rozvedli a já jsem u ní, spolu nevydržíme ani 5 minut.Chodím domů pozdě, protože jí nechci překážet.Budete asi říkat,že je to má máma,ale prostě má svůj život a má i přítele, který za ní hodně chodí a najednou jsem tam já a křením tam.A já bych byla nejraději opravdu sama. Máma má 3+1 a na účtě má 500.000,- co jí vyplatil táta a ještě 250.000,- dostane a když jsem se o tom zmínila ,že by třeba mohla ten byt vyměnit za 2 menší,ale je uplně nepříčetná,prostě to pro mě neudělá.Nevím.Fakt jsem v koncích.Klára

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.