| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Celkem 2 názorů.
 Klára(15.týdnů) 
  • 

KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(21.7.2000 8:54:22)
Ahoj maminy.Tak je tu asi poslední díl mého psaní.Myslela jsem si to,ale nevěřila tomu.Popíšu vám to.Vše se zdálo být O.K.Dnes ráno přijel do práce a já spím pořád u mámy.Potřebovala jsem hned auto,tak jsem šla k němu do skladu a hle.S rozcapenýma nohama tam seděla ta zmije a četl asi noviny.Říkám :Slečno kde je Jirka a ona 17-ti letá slepice na mě hodila držku a řekla: šel pro auto.Tak jsem si na něk počkala ,natáhla ho dovnitř a řikám jí ať mi řekne co spolu mají a ona:Snad Vám to Jirka řekl.Tak jsem na ni začala řvít :Ty ku...., ty sv... a ona se mě bála a začala couvat ať si to vyřídíme mezi sebou.On na mě začal řvát co dělám scény a vyhodil mě.Mě matku svého dítě vyhodil před 17 letou cuchtou.Tak jsem jela k doktorovi a když jsem se vrátila tak jsem mu dal takové kapky.On atť neječím, že s ní nic neměl a že si odpoledne o tom promluvíme .Tak jsem mu řekla ,že mu se.. na nějaké mluvení a vrazila jsem mu facku.Pak jsem volala jeho mámě.Vím asi jsem srab,ale nevěděla jsm co dělat.Ona zavolala nejdříve jí a ptala se jí, jestli ví, že budeme mít dítě aona že jo a máma Tak ať se uklidní, nebo sem přijede a zatočí s ní.Ona pořád, že za nic nemůže a tak.Pak si volali s tátou a řekli ať já se okamžitě vrátím,že se jim po mně stýská, ˇže on vrátí auto a odpoledne si zbalí kufry a potáhne. Že takovího č..... doma nechtějí.Že se o mně postarají. Hrozně jsem se divila , jak se mě zastávají.Pak jsem ji chtěla zavolat já.Ona je tam na brigádě a pracuje tam její sestra.Tak jsem volala a její sestra mi řekla, že mi ji k telefonu nedá, že nic neprovedla ať ji nechám napokoji, že není zvědavá na mé scény, co předvádím.Tak jsem ji poslala do p..... a zavěsila jsem.Teď mám problém.S mámou doma být nemůžu.Má už svůj život a já ji nechci překážet.U táty taky nebudu. Chtěla bych jít k jeho rodičům, protože mi mamka brečela do telefonu ať se vrátím, že mě vzala jako svou dceru.Tak jsem řekla, že odpoledne přijedu a asi tam budu na víkend.On stejně nebude doma.Takže ji vozí do práce a z práce, zatímco já jezdím autobudem k mámě. Vráží do ni všechny prachy.Za 6 dnů utratil 10.000,-.Nekecám.Teď nemá ani zaplacený leasing na auto.Já vím, že si budete myslet jak jsem pitomá,ale já jsem ochotná mu to třeba v budoucnu odpustit, prost ějsem taková asi proto , protože jsem tohle tak před rokem udělal ataky a možná,že ještě 100x horším způsobem?Ale moc bych se tam chtěla vrátit.Nevím.Všichni jsou na mé straně.A já prostě nechci být s našima.Já vím jsem blbá.Můžete mi někdo naposledy poradit?Děkuju vám moc a omlouvám se za ta sprostá slova.
Klára
 Monika, 17. týden 
  • 

Re: KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(21.7.2000 9:27:26)
Ahoj Klárko!

Tvou situaci Ti tedy vůbec nezávidím. Sama jsem taky přecitlivělá, na vše reaguji protichůdnými pocity. Jednou tak, podruhé onak. Ale musím dát za pravdu sestře té zmije, nikdo není na Tvé scény zvědavý. Já vím, že to je pro Tebe těžké, ale on s Tebou zachází jako s hadrem na podlahu. A to si žádná budoucí maminka nezaslouží. Je smutné, že nechceš pomoc od rodičů, ale přijmula by si ji od jeho rodičů. Nechceš se tam nastěhovat jenom proto, aby si mu mohla být na blízku??? A teď si na tuhle otázku upřímně!!! To, že před Tebou flirtuje a dovádí s mladou brigádnicí, je na výše trapné. Ale pokud Ti to udělal už jednou a ještě horším způsobem před rokem, nebude se to po určité pauze nebo odmlce opakovat? Já vím, že je to pro Tebe těžké, ale v takovéhle situaci nadávky, sprostá slova, urážky a scény nic nevyřeší. Jenom se tím ztrapňuješ před ostatníma. Nevím, v jak velkém podniku pracuješ, ale věř, že se to za chvíli roznese (znáš typicky českou povahu?!) a všem budeš jenom pro smích. Mysli spíš než na takového lumpa na sebe a na to malé. Pisatelka předchozí odpovědi má pravdu, není nic hezčího než pohled na rostoucí bříško a monology vedené s nenarozeným miminkem. Měj se hezky a ozvi se, jak to dopadlo. A hlavně se nenech strhnout k jakýmkoli dalším emocionálním výbuchům. Čauky Monika

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.