| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

petice

 Celkem 1 názorů.
 Iva Schmittová, 2 děti - 5 měsíců a 3 1/2 roku 
  • 

petice 

(20.7.2000 22:03:19)
Rádi bychom s manželem podpořili petici na záchranu CAPu jako jediného místa v Praze, kde se dá rodit skutečně "normálně" - tak, jak to příroda, nikoliv lidé, zamýšlela. Nedokážu si představit, že by byl někdo schopný přeměnit CAP na místo pro rození dětí maminkek, které na to mají, což není přímo úměrné tomu, že maminka přirozený porod chce a bude schopna přijmout. A kromě toho se nejedná o nadstandart, ale o něco, co by mělo být naprosto normální ve všech porodnicích. Pokud chceme mít naši budoucnost dobře zajištěnu, musíme rodit děti přirozeně, aby z nich byly platní občánci a posléze občané. Vedení Bulovky by mělo být hrdo na to, co má, a co je - bohužel - ojedinělé v celé Praze! Já bych naopak rozšířila CAP i na část porodního sálu, který by se dal zrekonstruovat, aby byl "lidštější". Kolik lidských bytostí by bylo šťastnějších! Kdo dělá práci porodníka nebo porodní asistentky, nedělá to přeci jako práci, ale jako svoje poslání a lásku! Je to krásné a náročné povolání - tak proč nepracovat v prostředí pro matku i dítě i porodníka i porodní asistentku příjemném, přirozeném - to se to pak rodí! Sama jsem rodila 2x a vím, co udělá přístup i prostředí.

Moc držím všem, kteří bojují za záchranu CAPu pěsti, a doufám, že budu moci rodit své třetí dítě v CAPu!!! Budu-li moc jakkoliv přispět, moje e-mailová adresa je: iva.sch@hide.cz

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.