| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dotaz na porodnici v Havířově

 Celkem 2 názorů.
 Renáta, 14 letá Barča, 33.týden těhotetenství 
  • 

Dotaz na porodnici v Havířově 

(20.7.2000 13:49:17)
Chci požádat o novější zkušenosti z havířovské porodnice. Zatím jsem moc chvály nelslyšela, ale o jiné porodnici v okolí jsem zatím nepřemýšlela. Pokud máte zkušenost s pesonálem a jeho péči, prosím ozvěte se. Díky Renáta, Havířov
 Jitka,6letá a 1měsíční dcery 
  • 

Re: Dotaz na porodnici v Havířově 

(20.7.2000 22:47:56)
Milá Renato,já jsem chtěla rodit v Havířově, rodila jsem zde i poprvé, narodila jsem se tady dokonce i já, ale zrovna se malovalo a já jsem rodila nakonec v Ostravě-Fifejdách. Byla jsem tam spokojená, byli příjemní i doktoři i sestřičky. Ale v Havířově jsem rodila před šesti lety, to teda nebylo zrovna nic moc.Rodili jsme s tatínkem, porod byl bez problémů, měla jsem příjemnou porodní asistentku, jmenovala se Karla Tichá, doktor byl tehdy taky fajn, ale na lůžkovém oddělení jsem moc spokojená nebyla. Jsou tam pouze 2 sprchy na celé patro, sestřičky byly tehdy některé dosti nepříjemné. Ale před posledním porodem /rodila jsem 21.6.2000/ jsme byli na exkurzi v Havířově a zdá se, že se to tam dost změnilo. Provázela nás tam porodní asistentka po všech místnostech, kam se během porodu dostaneš. Je tam televize, můžeš si přinést svůj kazeťák se svými nahrávkami. Místnost, kde se rodí s tatínkem je modrá a růžová. Na lůžkovém oddělení jsou pokoje po dvou, samozřejmě rooming. Moje kamarádka tady rodila před rokem a byla velice spokojená. Takže zvaž. Ještě Ti řeknu bližší zkušenosti z Ostravy. Tam jsem rodila taky s tatínkem, porodní asistentky byly velice příjemné a moc mi pomohly, na oddělení šestinedělek jsou pokoje sice po třech, ale zase vždy 2 pokoje mají společnou sprchu i WC, takže nemusíš chodit někde po chodbě, velice dobře tam vařili. Prostě stěžovat si nemůžu. Držím palec, ať už rodiš kdekoliv, ať je to pro tebe jenom příjemné. Co Ti ale ještě mohu poradit, pokud jsi to už neudělala, zajdi si do havířovské porodnice na exkurzi. Nám to zprostředkovala ženská sestřička od mého pana doktora, kam jsem chodila do poradny. Šli jsme tam všechny maminy i s tatínkama, které jsme navštěvovali zároveň tělocvik v naší poradně. Ať už budeš rodit kdekoliv, ať je to pro tebe jen příjemné. Zdraví Jitka z Havířova.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.