| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ZABÍRÁ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Celkem 2 názorů.
 Klára(15.týden) 
  • 

ZABÍRÁ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(18.7.2000 10:25:32)
Ahoj maminy, mohu říci ,že je mi nějak lépe.Není to chvilkové.Od všerejšího rána se cítím nějak líp.Taky jsem si našla zábavu a nebrečím jako malá.Včera jsem chodila po měste a nakoupila košilku a dupačky a poto jsem šla s kamarádkou na večeři.Měli jsme si co povídat a ani jsme to nestihly,protože mě miminko nějak utahalo, takže pokračování bude zítra odpoledne.Dneska jdu zase s jinou kamarádkou a vypadá to až do večera.Ani nemám čas si na tatínka myslet.Ale včera asi ve 20.15 sedíme v restaturaci a telefon, neobjevilo se mi číslo a tak mi bylo jasné, kdo volá.A bylo mi jasné proč.Protože byl zvyklý,že jsem mu volala a brečela do telefonu a teď už to nedělám.Asi ho to zaskočilo.Ptal se kde jsem a jak mi je, snažila jsem se mluvit odměřeně ,jako že mi nechybí.Řekl, že se dnes staví a to splnil.Před 20 minutami zvonek(jsem v práci)ať jdu dolů.Tak jsem šla.Mám pocit,že mi do rána vyrostlo bříško snad o 10 cm a když jsem se skulila dolů tak na mě zůstal koukat a já mu povídám:Já jsem těhotná ,kdybys o tom, nevěděl.Tak jsme se bavili, jako kdybychom spolu začínali chodit a nejako že spolu čekáme dítě.Vypadal hrozně a já hned odhadla ,že je v průšvihu.Něco takového mi naznačil.Vypadal jako kdyby po něm šla mafie.Oteklé oči, zelený obličej.Díval se na mě jako,že já jsem jeho jediná záchrana,ale já se statečně držela, i když mi to trhalo srdce,tak jsem to zvládla, řekl,že má velké problémy a že se bude snažit je co nejdříve vyřešit.Abychom mohli být spolu, že nás potřebuje.řekl mi,že odpoledne zavolá a já ať se ozve až si to srovná v hlavě.Ani bych teď zpátky nešla,nemám sílu ani chuť ho z něčeho tahat.Já jsem taky soběstačná.Pak mi dal pusu a šel k autu.Dělala jsem jakoby nic,ale bylo mi hrozně, když jsem ho viděla.Ale ovládla jsem se.
Některé si asi o mně myslíte hrozné věci,ale někteří lidé své problémy dusí v sobě,ale já jsem úplný opak, musím mít neustále lidi kolem sebe a pořád se o tom bavit ,aby to ze mě vyšlo.Kdo nechce nemusí mé články číst,ale jsem šťastná, za každé psaní.Děkuji moc .Zatím zdravím.Mějte se Klára
 Iveta, 30, 1 dítě 
  • 

Re: ZABÍRÁ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(18.7.2000 11:01:12)
Hele Klári, už to čtu delší čas a napadá mě jedna věc: čím dál tím víc se mi zdá, že se oba dva chováte jako děti. Vystěhovat tě ven, pak zase dolízat, mám tě rád, na dítěti mi záleží, ale teď tu se mnou nebydli....
Nepřipadá ti to trochu jako hra na schovávanou? Co to má znamenat, ty jeho hrozivé problém, o kterých ti jenom něco naznačuje, ale nic konkrétního nepřizná? Mně se to teda moc nelíbí, buď všechno nafukuje a z nějakého mně neznámého důvodu ty starosti na tebe hraje, což by skoro svědčilo o nějaké duševní poruše nebo aspoň o silné citové nevyrovnanosti a nevyzrálosti, nebo má ty problémy opravdu veliké - viz. to jak jsi se zmiňovala, že byl minulý týden něco vyřizovat na policii, dneska vypadal, jako by ho honili mafiáni atd. Asi mi řekneš, že tě možná nechce zatahovat do nepříjemností, ale tebe vážně baví tahle hra na kočku s myší? Vždyť spolu čekáte dítě, mějte přeci oba trochu rozumu. Proto přeci žijí muž a žena společně, aby si v životě v těžkých situacích byli vzájemně oporou a ne si za každou cenu hráli na frajera.
Možná ti můj dopis připadá tvrdý, ale bohužel mluvím z vlastní zkušenosti. Byla jsem jen o něco málo starší než ty, měla jsem dlouhodobého přítele, o třináct let staršího než já, ale co do zralosti byl tak pět let za mnou. Taky měl své problémy, taky jsem se chraň pánbůh o ničem nesměla dozvědět, jen jsem tušila, že něco není v pořádku. A víš, jak to tutlání nakonec dopadlo? Jednou jsem ho našla v našem bytě - zbaštil Rohypnol po hrstech a zapil to whiskou. Už mu nebylo pomoci.
Klárko, je to už několik let za mnou, dnes mám nový život a vytouženou šťastnou rodinku, ale i teď když to znovu píšu, ruce se mi třesou jak ratlíkovy packy.
Tak ho prosímtě kopni, ať už ti to vybalí na rovinu, nebo ho definitivně vymaž ze života.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.