| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Porod u apolináře

 Celkem 3 názorů.
 Kateřina Z. dvě dcery 
  • 

Porod u apolináře 

(17.7.2000 20:17:07)
Letos v dubnu se mi narodila druhá dcera. Vzhledem k předchozím zkušenostem z příšerného jednání porodních asistentek u porodu - na Bulovce. Jsem si přála přítomnost otce u porodu a vybrala si jinou porodnici - u Apolináře. Nikdy nebudu litovat. Porod, ač není jednoduchý se pro mne a mého manžela stal nezapomenutelnou událostí /což můžu tvrdit i o prvním - v opačném smyslu), tak hodné porodní asistentky, laskavé lékaře a kvalitní péči asi nemá hned tak nějaká porodnice. Za celou dobu mého pobytu v porodnici u Apolináře se nenašla jediná maminka, která by byla nespokojená, všechny zářily štěstím a neustále si popisovaly, jak bylo všechno v pohodě a jak jsou všichni milí a hodní. Za celou dobu se mi také nepodařilo zahlédnout kyselý obličej někoho z personálu. Chtěla bych jim všem dodatečně ještě jednou moc poděkovat a Vám všem doporučit porodnici u Apolináře jako tu nejlepší.
 Monika 30,Martin 6 a Nikolka 3 týdny 
  • 

Re: Porod u apolináře 

(21.7.2000 21:59:45)
Musím zareagovat na větičku o porodnici na Bulovce. Věřím,že Apolinář je dobrý,ale já jsem před 3 týdny rodila na Bulovce a nemám k průběhu porodu ani k pobytu výhrady. Měla jsem sice placeného doktora,který se věnoval pouze mně,ale asistentky placené nebyly. Byly velice ochotné a během celého pobytu na porodním sále radily. Měla jsem u porodu i manžela a měli jsme k dispozici i pokojík,kde jsme byli sami.
Po porodu mi malou položili na břicho a po té,co ji prohlédl dětský lékař mi ji hned přiložili k prsu.
Chápu,že jste měla s Bulovkou třeba jiné zkušenosti, ale já už bych zase nerodila v Podolí.
 Markéta, dvě děti 4 a 1 rok 
  • 

Re: Porod u apolináře a v Nymburce 

(29.7.2000 1:28:12)
V obou případech jsem byla s péčí asistentek i doktorů spokojená. V Nymburce jsem před porodem strávila nějaký čas na míči a pomohlo to hlavně od křížových bolestí a urychlilo postup porodu.
Doporučuji zkusit!!!
Jinak Nymburk byl osobnější, bylo tam méně maminek,ale v Praze byly zase hodnější dětské sestřičky (to je po porodu zvlášt důležité).
Všem budoucím maminkám držím palce a porodním asistentkám a lékařům jen sluníčkovou náladu.
Markéta

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.