| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

VELKÉ DÍKY

 Celkem 2 názorů.
 Klára(15.týden) 
  • 

VELKÉ DÍKY 

(17.7.2000 14:11:50)
Moc Vám děkuji za povzbuzení.Zase jsem teď dostala chuť do života.A jsem nějak připravená.Vypadá to,že nemám svůj názor, ale kdyby pro mě přijel,tak bych asi použila vaše slova, protože to je přesně vystiženo.jen se ptám.Jak dlouho mi tohle nadšení vydrží?Musím si všechn a vaše psaníčka někam uložit akaždé ráno si je nejdříve přečtu a budu je číst, kyž mi bude hrozně.Já vím, že ho to přejde,ale kdy?Vím, že musím být tvrdá,ale když ho vidím, roztřesou se mi kolena.Máte všechny pravdu,zachoval se hnusně.A nic ho neomlouvá,žádný problém, prostě nic.My ho teď potřebujeme a on tu není a nechce zatím být?Nevím proč se tak trápím a hlavně to malé.On si nezaslouží, abychom byli kvůli němu nešťastní.Teď v tuhle chvíli to vím a jsem zase pěkně rozčílená´a proto bych byla ráda kdyby přijel protože bych mu to pěkně od podlahy řekla,ale budu taková i když nepřijede a až půjdu spát a budu ležet v posteli?Nevím.
Moc Vám zatím děkuji.Zítra ráno se ozvu.Klára
 Soňa 
  • 

Re: VELKÉ DÍKY 

(17.7.2000 14:26:30)
Ahoj Kláro,
situace, do níž jsi se dostala není jistě jednoduchá. Bylo by ale dobré si zachovat trochu rozvahy a neřešit problémy Vašeho vztahu v afektu.
Možná bys měla vzít kousek papíru a udělat si sama pro sebe "inventuru" - promyslet si a sepsat všechna možná řešení a vyústění situace, ve které jsi, všechna svoje očekávání, co jsi a co ne ochotná udělat, na jaké řešení přistoupíš a na jaké ne apod. (Jseš si stoprocentně jistá, že se za svého přítele chceš vdát? Nebo je jenom uražena tvoje hrdost?) Vím, že to je to nejtěžší, co můžeš udělat - vyjasnit si to (a přiznat si) sama se sebou. Ale takové uspořádání myšlenek mi vždy pomůže - uděláš si jasno sama v sobě a navíc Tě řada věcí později tolik nepřekvapí.
Jinak bych se na Tvém místě snažila s přítelem domluvit na určitých pravidlech - třeba uvidíme za 14 dní a pak si řekneme, co dál (spolu nebo zvlášť, bez nebo se svatbou, bydlení u rodičů nebo sami apod.) Do té doby bych si nechala sama čas pro sebe a hlavně pokud byste spolu telefonovali (ať již z popudu kohokoli), snažila bych se chovat korektně bez citových výlevů a výčitek (mimochodem opravdu si myslíš, že bylo vhodné vyhrožovat příteli hned soudním rozhodnutím o kontaktu s dítětem?)

Soňa

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.