| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nepřibývání na Váze

 Celkem 5 názorů.
 Dáša, 13. týden 
  • 

Nepřibývání na Váze 

(17.7.2000 8:21:04)
Ahoj všichni,

prosím Vás, má z Vás někdo opačný problém? Já jsem teď ve třináctém týdnu těhotenství a ač jsem nezvracela a jím častěji (ale oběd tak poloviční, protože se do mě celý nevejde) než dřív, ubývam na váze. Od doby před těhotenstvím jsem počas svého těhotenství zhubla o 3 kg. Miminko je, zdá se, v pořádku, ale já začínám mít obavy. Prosím, stalo se to některé z Vás? Napište mi. Přeju všem hodně štěstí, zdraví a brzy spokojené a zdravé miminko.

Dík, Dáša
 Klára(15.týden) 
  • 

Re: Nepřibývání na Váze 

(17.7.2000 8:47:57)
Ahoj Dáši,mám stejný problém,ale spíš myslím, že je to z nervů, ze začátku jsem přímo žrala,ale teď je to opačně, moc nejím mám asi o 2,5 kg než v minulé poradně,zhubla jsem do těla,v obličeji jsem propadlá,ale jde mi to do bříška.Taky jsem měla strach,ale miminko si všechno vezme z tebe,jsem zvědavá co mi řekne doktor příští týden.Napiš Klára
 Dáša, 13. týden 
  • 

Re: Re: Nepřibývání na Váze 

(17.7.2000 12:19:28)
Ahoj Klárko,

děkuju za odpověď. Bavila jsem se s jednou svou kolegyní, která už je mamkou minimálně 10 let a ta mi říkala, že u některých žen, zvláště těch baculatějších, se to stává. Což je můj případ, ne že bych byla nějak hodně tlustá, řekla bych tak akorát, i když bych míň mít mohla (před těhotenstvím jsem měla 66kg a měřím 161cm), teď mám těch 63, ale už jsem klidnější. Takže díky,

Dáša
 Dana Veselá,7.týden 
  • 

Re: Nepřibývání na Váze 

(7.8.2000 19:14:01)
Dášo,
mám stejný problém jako Ty.Jsem zatím pouze v 7.týdnu,mám chutě jen a jen na sladké.Když jsem byla poprvé u doktora váha ukazovala 51 kg .Nyní ukazuje něco okolo 47 kg.
Tak nevím.Ahoj Dana
 Ela (28 týden) 
  • 

Re: Nepřibývání na Váze 

(8.8.2000 15:40:49)
Ahoj!
Musím říct, že mne takový příspěvek velmi potěšil. Jsem v 28 týdnu a mám -3kg oproti váze na začátku těhotensví. Naše beruška je však podle všech vyšetření naprosto vpořádku a tak si ze mne manžel dělá legraci, že přetvářím svůj tuk na dítě a tak prý to nebude obyčejná holčička, ale malý tučňáček. Hlavní je teď pro nás všechny optimismus!! Já se například těším, že si po porodu obléknu oblíbený kostým, ze kterého jsem vytloustla před šesti lety. Hlavně se nebát a těšit se. Držím všem nám budoucím maminkám palce.
Ela

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.