| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Elektronická chůva

 Celkem 8 názorů.
 Helča 36. týden 1 mimčo. 
  • 

Elektronická chůva 

(6.7.2000 0:49:31)
Není sice z nejlacinějších, ale my jsme rozhodnutí mého bratra, že nám tuto věcičku darují uvítali, protože zatímco miminko bude na zahradě ( v ložnici atd.)já z vysílačky doma uslyším každý jeho pohyb a nebo naopak miminko nechám doma a klidně můžu jít sbírat ven jahody.
 matka dvou dětí 
  • 

Re: Elektronická chůva 

(5.8.2000 3:35:39)
Není lepší a jistější si vzít dítě sebou....novorozence má mít matka u sebe jinak si ho nemá pořizovat!!_
 Marcela 
  • 

Re: Re: Elektronická chůva 

(13.10.2000 14:20:37)
Máme chůvičku od dceřiného narození (5 měsíců) a můžu říci že není nic lepšího. Protože máme malou ložničku a postýlka se nám do ní nevešla, má malinká od začátku svůj pokojíček a já vím jestli spinká, jestli je vzhůru nebo se jen tak vrtí a nakonec máme v ložnici své soukromí a nerušíme dceřin sladký spánek. A hodila se treba i na dovolené nebo u babičky ... Doporučuji všemi deseti. Nemusíte napínat uši jestli se něco neděje a můžete být v klidu a mobilní!
 Olina, dva rošťáci a jedna rošťanda 
  • 

Re: Re: Elektronická chůva 

(9.12.2000 21:32:24)
Milá matko dvou dětí,
velice jste mi hnula žlučí, protože elektronická chůvička je nejlepší dárek, který znám.
Moje dcera byla od svých pěti týdnů naprosto odkázaná na chůvičku a apnea monitor, tudíž to nepovažuji za zbytečnost. Není to dobrá věc jen u nemocných dětí, ale je to možné použít i na zahradě, když miminko leží v kočárku a v poschoďovém domě. Nevím, jestli u jeho postýlky prosedíte celý den, aby jste ho mohla hlídat,ale ve více pokojovém bytě a u vícečlenné rodiny to prostě nejde! Samozřejmě,že všechna naše miminka byla chtěná a proto na rozdíl od vás pro ně děláme vše!!!
 Pšenda, jedna ročni dcerka 
  • 

Re: Re: Re: Elektronická chůva 

(11.5.2001 12:01:34)
Elektronická chůvička je bezva věc. Jenom bych se chtěl ujistit jestli je to OPRAVDU DÁREK PRO MIMINO. Neni to spíše výtečná pomůcka pro rodiče? Nedokážu si představit jakou nad tim potomek projevi radost. To by potom mohl dostat nove pneumatiky k autu, Vždyť jde i jeho bezpečnost? Prostě tento druh darku se mi nelibí.
Pšenda
 Hedvika 2holčičky 
  • 

Re: Re: Re: Re: Elektronická chůva 

(24.5.2002 23:27:55)
ahojky, možná máš štěstí, ale moje prvorozená měla problémy s dýcháním, měla jsem ji na Hlídači dechu - píská, pokud mimi nedýchá a bez "chůvičky" jsem se bála i na záchod :).
Pro mě znamenala chůvička klid na duši a Barunce dávala klidnou mámu a nestresovaný mlíčko. Tak co je to dárek pro mimi? Hedvika
 tangerine2 


Re: Elektronická chůva 

(3.1.2003 17:31:46)
Koupím elektronickou chůvičku nejl.Philips,do 1.000 Kč,Radka,
Praha 6-Dejvice,tel.233338662,728 117 942.
 Pavla, Pavlíček 4 měsíce 
  • 

Re: Elektronická chůva 

(21.11.2000 20:59:45)
Elektronickou chůvičku vřele doporučuju - Pavlíček prospí celé dni v kočárku na zahradě nebo na dvorku a já netrnu, jestli náhodou nepláče, když jdu něco dělat domů. Někdy ji používáme i pro komunikaci jako vysílačku (i když jen jednostrannou). Říkáme jí "plakátko". Vyplatí se, když je možné obě části (vysílač i přijímač) zapnout i na baterku.
Pavla.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.