| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Reagovat?

 Celkem 2 názorů.
 Tereza 
  • 

Reagovat? 

(2.7.2000 16:23:36)
Jela jsem se svou dcerkou tramvaji. Vždy mi seděla na klíně,ale teď už nechce(2,5roku).A protože tam bylo dost lidí,tak jsem ji e nedovolila sdnou si na jediné volné místo.Brečela, ale já vím, že po chvíli prestane- a tak se také stalo. Jenže při výstupu na mě měla jedna paní připomínky, ať si nejdřív naučím svou dceru chovat se v tramvaji a pak s ní jedu. Chtěla jsem se zeptat, jak na lidi, kteří mají na vás takové připomínky, reagovat. Vím, že to zažila skoro každá maminka (pokud nemá opravdového "andelíčka").Dřív mě takové poznámky dost mrzely, jelikož se snazím dobře své dítě vychovat,ale někdy se to prostě nedá dost optimálně pro všechny zvladnout.
 Ilona, 27 let, vdaná, dcera 2 roky 
  • 

Re: Reagovat? 

(3.7.2000 8:29:02)
Proč bys, prosímtě, chtěla na tu ženskou reagovat a zbytečně se rozčilovat? Kdo kdy měl malé děti, ten dobře ví, že to prostě někdy nejde udržet je v klidu na veřejnosti. A kdo je nikdy neměl nebo si už není schopen připustit, že jeho děti taky vyváděly psí kusy, nemá nárok ti do výchovy kecat.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.