| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

zkušenosti rozhlasových posluchačů

 Celkem 1 názorů.
 Máta Český rozhlas 
  • 

zkušenosti rozhlasových posluchačů 

(27.6.2000 15:55:53)
Co zatím přišlo do naší ankety Kam s dětmi do restaurace?
- Václav Blahovec, Králův Dvůr
U nás stále zapomínáme na to, aby na pánských záchodech byly i mušle pro malé kluky, tedy umístěné níž než je norma, právě tak by mohlo být umístěno níž i jedno umývadlo pro děti. Na západě je to běžné.
- Rudolf Kašpar, Praha
Právě se vrátil z dovolené s vnučkou. Doporučuje penzion Paseky, Protivín. Leží v krásné krajině mezi Pískem, Protivínem a Týnem n.Vlt. Velice vstřícný personál k dětem, jednoduché ubytování ve 4 až 6 lůžkových pokojích, dětské porce. tlf.O362 859 491 /p.kropáčková/
- paní Kubíčková, Poděbrady
restaurace U kempu v Poděbradech vítá rodiny s dětmi, je tam pískoviště, houpačky, hračky dodal personál, na děti jsou tam vlídní, prostředí krásné - v lůně přírody.
- dvanáctiletá Veronika Římalová, Bruntál
S rodiči chodí do restuarace U kata v Bruntále, moc se jí tam líbí, jsou tam dětská jídla, např.ovesná kaše, děti mají k dispozici pískoviště.
- Daniela Metelková, Liberec
Chválí restauraci v Krásném Lese u Frýdlantu, byla tam s dvouletým a čtyřletým dítětem, číšník se sám nabídl, že velkou porci rozdělí mezi děti a pohotově nabídl jinou přílohu, vhodnější pro děti.
- anonym Olomouc
Mladými rodinami i s miminy v kočárcích je oblíbena restaurace Áčko nad pavilonem A v areálu Flora. Ceny nízké, pískoviště a prostor pro děti.
- Alena Říhová, Praha
Skvělá restuarace U kaloně jedlého v Rychnově nad Kněžnou naproti zámku. Výborně vaří, dětské porce, příjemná, milá obsluha, restaurace vyzdobena loutkami, loutkové divadlo se tu také občas i hraje.Šestiletá dvojčata paní Říhové se sem pokaždé, když se jede do Orlických hor, moc těší, chovají se tu přímo ukázkově. Poprvé s nimi byli rodiče v restauraci , když jim byly dva roky, na oslavu narozenin a ač je do té doby doma krmili lžičkou, tady jedly příborem. Vždy se prý děti chovají v resturaci lépe než třeba doma nebo ve školce. Dávají si samy pozor, aby nic nerozlily, nerozbily. Naučily se stolovat.
- Jana Zbirovská, Praha
Doporučuje pizzerii v Radotíně, při výletech na Karlštejn tam stojí za to se stavit. Otevřeno je už od sedmé hodiny ranní, takže lze i na snídani. Je tam pískoviště pro děti.
Shrnutí - chodit s dětmi do restaurací se doporučuje, děti se otrkají, naučí se pohybovat ve společnosti, budou vědět jak stolovat, vyznají se. Je to jedna z chvilek, které patří k těm svátečnějším v rodině, měly bychom je umět využít. Kde se v restauracích kouří - tam nechodit, sami se tak připravují o své příští zákazníky.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.