| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Polívčičky na cestách

 Celkem 2 názorů.
 Monika(Michalka-5 měsíců, Vojta 3,5 roku) 
  • 

Polívčičky na cestách 

(18.4.2000 11:19:35)
Zatím kojím a je to pohoda. Za chvíli začneme dávat polévky a nevím jak nejlépe uchovat ráno ohřátou polévku do oběda, aby byla ještě teplá. Viděla jsem polystyrenové termosky na kojeneckou lahev, ale do lahve se lžička špatně vejde. Jak to řešíte Vy?
 Jana, Týnka 9 měsíců 
  • 

Re: Polívčičky na cestách 

(20.4.2000 19:40:35)
Milá Moniko,
my jsme stále s Týnkou na cestách, takže to máme natrénované.
Existuje milión míst, kde jídlo na počkání a ochotně ohřejí (McDonalds, benzínové pumpy, každá lepší restaurace...). Pokud se nechystáte úplně mimo civilizaci, doporučuji vzít sebou jídlo studené a ohřát ho těsně před konzumací (kvůli okamžitě se množícím bakteriím v teplém jídle).
Ohřáté jídlo jsem sebou měla jen v nejnutnějším případě (pro 3-hodinovou cestu autobusem, kde není možnost ohřevu apod.). Protože v polystyrénové termosce vydrží tak max. hodinu, spíš méně, brávala jsem sebou mlíčko v klasické termosce pro dospělé a až těsně před požitím jej nalila do lahvičky.
Polystyrenovou termosku používám do auta nebo na krátké procházky, když potřebuji nutně odejít a vím, že hlad bude přesně za půl hodiny...
A co se týče polívek a kašiček - na cestě (vedle jiného nepohodlí) holt nebyla polívčička. Byl banán naškrábaný lžičkou, jogurt, přesnídávka.
Týnka je s tím maximálně spokojená!!

A ještě jedno doporučení: pokud si pořídíte polystyrenovou termosku, dejte pozor, aby se Vám do ní nevylila ani kapka mléka. Jinak se dostane do pórů a tam se zkazí a je to pak na vyhození!

Ahoj Jana a Týnka

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.