| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dnes v noci jsem přišla o největší lásku svého života.Nemůžu se s tím vyrovnat!

 Celkem 3 názorů.
 Katka 21, vdaná, bezdětná 
  • 

Dnes v noci jsem přišla o největší lásku svého života.Nemůžu se s tím vyrovnat! 

(30.7.2001 19:31:10)
Ahoj všichni na Rodině,
dovolím si Vás požádat o radu.
Nezlobte se,jestli bude můj příspěvek napsán chaoticky, ale jsem úplně na dně.
Od 15 let let jsem chodila s klukem ( J. ), kterého jsem maximálně milovala.Po 2,5 roce přišla krize a rozešli jsme se.On si časem našel jinou, já jiného. Ale nemilovala jsem ho jako J.
J. se ale bohužel oženil. Já jsem se se svým přítelem rozešla. Už měsíc po J. svatbě jsme se zase začali scházet. Já jsem řekla, že když si nevezmu J. nikdy se nevdám. Nikdy jsem nedokázala nikoho milovat tak jako J.
Před 2 lety jsem začala chodit se svým nynějším manželem. A letos jsme jsme měli svatbu. Před svatbou byl náš sex. život v pořádku, ale po svatbě mě manžel řekl, že nevidí důvod proč se namáhat, když už jsem jeho!!!!!
Proto jsem se opět začala scházet se svým prvním klukem - taky ženatým. Bohužel manžel to zjistil a začal to "řešit" . Rozběhl se proti mě z nožem!!! Řval že mě zabije, pak že zabije J. a nakonec sebe. Měla jsem strašnej strach a tak jsem volala policii. Oni řekli, že pokud nic neudělá, nemůžou ho zatknout.
Byla jsem šokovaná!!! Strašně jsem se bála, protože manžel řval, že během 1,5 hodiny bude J. mrtvej a proto jsem ve 2 v noci utíkala k J. Vše jsem mu řekla. Stáli jsme v obětí a po tvvářích nám tekly slzy. Nikdy jsem nechtěla aby to skončilo. Dnes mě poslal spoustu zamilovaných SMS. Bohužel manžel mě odedneška hlídá na každém kroku. Připadám si jak v pasti. Zklamaná, zrazená. Sleduje mě, dokonce mě poslouchal i telefon, protože něvěřil, že volám švagrové. Před svatbou byl manžel naprosto perfektní. Sex s ním byl častej a krásnej. Pomáhal mě, byl moc hodnej. Jsme 3 měsíce spolu a ještě jsme spolu nespali. Prý je to zbytečná námaha.
Kdyby byl takovej jak před svatbou, nezačala bych ex a lásku hledat jinde.
Jsem úplně na dně! Nevím co mám dělat. K manželovi po dnešní noci cítím nepřekonatelný odpor. Mám těžkou depresi. Pořád jen brečím.
Myslíte, že mám navštívit psychologa?? Mám se nechat rozvést???

Prosím poraďte.
Díky Katka
 Jana (29) 
  • 

Re: Dnes v noci jsem přišla o největší lásku svého života.Nemůžu se s tím vyrovnat! 

(31.7.2001 12:27:53)
Milá Katko,
myslím, že hlavní problém, je, že stále miluješ J. a všichni ostatní jsou taková záplata na bolavé srdíčko. Myslím, že jsi ještě dost mladá na rozhodování v partnerských vztazích.
Měla by jsi se buď úplně odpoutat od J., nescházet se s ním, neutíkat za ním, kdykoliv je nějaký problém, prostě si zakázat jakýkoliv styk s ním. Znovu najít cestu k sobě s manželem, vše si vyříkat, buď doma nebo nejlépe v nějaké poradně, ale hlavně dát manželovi prostor, proto aby ti znovu mohl důvěřovat. On musí udělat to samé, protože zde může zůstat z tvé strany strach z jeho agresivity a nekontrolovatelného chování.
Nebo bych se s manželem rozvedla, zda tedy usoudíš, že ho máš opravdu jen jako náhražku. S J. vyřešit Vaši budoucnost, buď že se rozvede a nebo opět se s ním přestat stýkat a věnovat se budoucnosti. Myslím, že by ti prospělo zůstat na čas sama, věnovat se sobě a svým koníčkům a přestat na chvíli myslet na tvůj problém ohledně tvé lásky k J.
Samozřejmě je vše na tobě, ale myslím, že pro tebe není perspektivní setrvávat jako "náhradnice" pro J. Držím palce.
Jana.
 sally 
  • 

Re: Dnes v noci jsem přišla o největší lásku svého života.Nemůžu se s tím vyrovnat! 

(31.7.2001 19:53:32)
Katko,
za prvé by ses měla odstěhovat k rodičům, nebo kamarádce (alespoň přechodně) a nechat si všechno projít hlavou. Psycholog, nebo manželská poradna jsou určitě dobrý nápad, zvlášť pokud jsi na dně.
Osobně bych hlasovala i pro rozvod, ani snad ne tolik kvůli těm výhrůžkám (mohly být v afektu), jako kvůli tomu, že se mnou manžel nespí - ale to si musíš rozmyslet sama (ev. za pomoci psychologa).
Rozhodně bych se ale přestala stýkat s J. On je ženatý a ty nemáš žádné právo přenášet na něj svoje problémy. Jak se asi cítí jeho žena, když se k nim v noci přiřítí jeho bývalá a objímá se s ním v dešti???

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.