| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dovolená

 Celkem 2 názorů.
 Katka 
  • 

Dovolená 

(13.7.2001 12:58:23)
Krátí se mi nárok na dovolenou při odchodu na mateřskou podle odpracovaných dní v kalendářním roce nebo mám nárok na celou dovolenou?

Dík za odpověď
 Stáňa(41)+Ondra(7,5) 
  • 

Re: Dovolená 

(13.7.2001 14:41:11)
Ahoj Katko,
mateřská dovolená se posuzuje jako výkon práce (vyplývá to z § 40 odst. 2 nařízení vlády č. 108/1994 Sb., kterým se provádí zákoník práce a některé další zákony), takže za dobu, po kterou budeš čerpat MD (nikoliv však již rodičovskou dovolenou), se Ti dovolená nekrátí).

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.