| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Program "Začít spolu"

 Celkem 2 názorů.
 Jorga, 2 synové, 5 let a 7 měsíců 
  • 

Program "Začít spolu" 

(4.7.2001 20:20:44)
Ahoj holky (nebo i chlapi),
máte, prosím Vás, někdo nějakou zkušenost (ať už dobrou nebo špatnou) se školou, která pracuje podle programu "Začít spolu"? Ze všeho nejvíc by mě zajímala konkrétní škola Pramínek v Brně na Heyrovského, ale uvítám i jakékoli jiné reference.
Díky
Jorga (zaba@atlas.cz)
 Jana 30,syn 10 
  • 

Re: Program 

(18.7.2001 13:49:25)
Ahoj. Můj syn chodil do 1.a 2.třídy s programem "Začít spolu". Chodil do školy v Praze 4- Modřanech. Nejprve jsem si nemohla zvyknout na úplně jinou formu výuky, ale později jsem byla velice mile překvapena. Děti se učí a pracují v tzv. centrech, tedy ve skupinkách. Skvěle se tak doplňují a učí se tím spolupráci. Přestávky nemají podle zvonění, ale když jsou unavené. Ve třídě to vypadá jako v herně, a protože nenosí ani žádné známky a poznámky, působí to ze začátku dojmem, že se neučí, ale opak je pravdou. Učí se, ale i prakticky, ne jen teorii, a právě proto je to moc baví. Dělají také porovnávací zkoušky s dětmi z klasických tříd a výsledky jsou velmi dobré. Bohužel, jsme se přestěhovali do menšího města vzdáleného 50km a tak syn musel přestoupit do školy "normální". Z přestupu jsem měla strach: neznámé prostředí, neznámé děti i učitelé, neznámá forma učení a hlavně známky. Naštěstí jsem se obávala zbytečně, přechod byl hladký a vysvědčení skvělé. Ve 3.třídě měl jednu dvojku, a nyní ve čtvrté třídě měl dvě dvojky. Paní učitelka ho velmi chválí a říká, že je nejen bystrý, ale i velice zvídavý.
Jestli se chcete zeptat na něco konkrétního, klidně se ptejte. Vůbec z té školy nemějte strach, myslím, že je to opravdu perfektní.
Jana

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.