| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Minnesse

 Celkem 5 názorů.
 Lada 
  • 

Minnesse 

(29.6.2001 8:00:41)
Zdravím všechny, mám dotaz, máte někdo zkušenosti s hormonální antikoncepcí MINNESSE. Napište mi o nich.

Díky

Lada
 Jitka,25(dvě děti) 
  • 

Depo Provera 

(18.1.2002 22:40:45)
Ahojky všem.
Prosím nemáte někdo zkušenost s hormonální antikoncepční injekcí Depo Provera?Nechala jsem si aplikovat,ale stále o ní slyším jen samé zápory,že je velice nespohlehlivá,co se týče ochrany před početím.Budu Vám vděčná za jakékoliv informace.Děkuji.
 Anka, 3 děti 


Re: Depo Provera 

(21.2.2002 21:36:22)
Ahoj, právě mám ¨Depo Proveru už půl roku. Co se týče ochrany před početím, tak jsem žádné špatné zprávy neslyšela a u mě zatím funguje na 100%. Jsem totiž dost chytlavá, otěhotněla jsem při měření bazální teploty, první den po měsíčkách, při přerušovaném styku, při vynechání jedné tabletky hormonální antikoncepce a když jsem si dítě konečně naplánovala, tak jsem byla těhotná okamžitě.
Jiný problém jsou potíže se špiněním během prvního půlroku. Celých šest měsíců jsem totiž špinila téměř neustále, ani jsem nerozpoznala, kdy šlo o měsíčky. Pozitivní bylo, že jsem vystačila s malou vložkou nebo minitampónem a zbavila se extrémně silné menstruace. Teď jsem si nechala píchnout třetí injekci a už jsem 3 týdny bez potíží. Snažila jsem se to vydržet, vidina minimální nebo žádné menstruace mi dodávala trpělivosti. A taky se už nechci vrátit k orálním tabletkám, mám obavy i z vlastního selhání.
Tak uvidíme...
 Pavlína, syn 15 měsíců 
  • 

Re: Re: Depo Provera 

(3.3.2002 21:55:56)
Po porodu mi doktor nabídl Depo Proveru. Byl jsem s ní spokojená, ale vyskytl se problém. Malému začaly růst chloupky na genitáliích a okolo bradavek. To se objevilo okolo jeho pátého měsíce. Takže další dávku jsem si už nenechala dát. Problém je v tom, že endokrinolog tvrdí, že je to způsobené Proverou a že nesmím brát žádnou hormonální antikoncepci, dokud budu kojit (kojím dosud), na druhou stranu gynekolog a i výrobce, se kterým jsem se spojila tvrdí, že takovýto případ neměli, že je to naprostý nesmysl. Nevím, co si z toho vybrat, protože hodnoty z krve neměl zvýšené žádné. Naštěstí se růst zastavil, dlouhé chloupky vypadaly, ale zůstaly tam kratší.
 Anka, 3 děti 


Re: Re: Re: Depo Provera 

(4.3.2002 21:04:45)
Tak o takovém problému jsem ještě neslyšela. Kojím taky pořád, mám už třetí dávku Provery a malýmu (taky kluk) žádný chloupky nerostou. Já si osobně myslím, že je to fakt nesmysl - obzvlášt´, když měl v pořádku krevní testy, ale nejsem odborník...

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.