| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

...Jesle?

 Celkem 2 názorů.
 Eva, Kajda 21 měsíců 
  • 

...Jesle? 

(28.6.2001 20:51:51)
Ahoj lidičky, maminky a tatínkové,
prosím Vás o rychlou pomoc ve formě odpovědi - pokud možno dobré... V srpnu nastupuji do práce a ejhle, mé plány začínají ztroskotávat na první překážce - Naše jesličky jsou zavřené - přes prázdniny a tak, nevíte nkdo, zda-li jsou ještě jedny jesle na Praze 1 otevřené přes prázdniny a nebo eventuelně, jestli jsou v nějaké bližší čtvrti? Otázka je, zda-li se berou děti i z jiných trvalých míst pobytu než kde se nalézají jesle. Jinak... není možné, alespoň vyjímkou, vzít takto malé dítě na měsíc do školky? Nemáte někdo zkušenosti?
Předem děkuji!

Ahoj Eva
 Jarka, dvě dcery 
  • 

Re: ...Jesle? 

(29.6.2001 4:32:06)
Ahoj Evi, nechci ti do toho mluvit, ale i když se ti podaří sehnat jesličky na ten jeden měsíc, bude to pro tvou holčičku docela těžké - během toho měsíce si možná jakž takž zvykne na prostředí, na to, že není s maminkou a hned půjde zase někam jinam, kde budou jiné "tety", jine děti. Pokud do té práce musíš opravdu nutně nastoupit, nebylo by možné, aby malou pohlídaly babičky nebo někdo jiný, koho zná?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.