| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pro Sharon - ale i pro ostatní

 Celkem 2 názorů.
 Jarka, dvě dcery 
  • 

Pro Sharon - ale i pro ostatní 

(27.6.2001 13:32:10)
Sharon, to jsem ráda, že jsme na tom stejně. Vždycky, když čtu tvoje příspěvky, tak si říkám, že musíš být prímová holka, ve spoustě věcech máš tak hezky jasno, urovnáno a dokážeš to pěkně zformulovat, ne jako já, já těch slov potřebuju daleko víc, abych se nějak vyjádřila. Ale v podstatě mi tvé příspěvky jsou hodně blízké úhlem pohledu, přístupem, stylem - trochu nadsázky, trochu humoru a všechno tak pěkně vyvážené. Ale proč to píšu, nedávno jsem se tu v jiné diskuzi vyjádřila v tom smyslu, že kdyby jsme se třeba sešly všechny někde na kafi, tak bysme třeba čuměli, co jsme vlastně zač. Že z té písemné diskuse se nedá až tak úplně posuzovat člověk, jaký je atd., že když tu někdo nastolí problém, musí počítat s tím, že se k němu vyjádří i někdo, koho by se na to osobně nezeptal. Téma, které jsme možná trochu nepatřičně rozvinuly na této stránce mě přesvědčuje, že i z psaného slova poznáš, kdo jaký je. Jsem moc ráda, že můj dojem, který jsem z tebe měla, se mi potvrdil a že tyhlety nadpozemské a nevysvětlitelné a různě náboženské záležitosti vidíme stejně. A zrovna tak mě to těší u Petry a Kateřiny. Protože je fajn, odiskutovat, přít se o názorech, přesvědčovat, nebo naopak ustupovat, ale alespoň mě hezky hřeje na srdíčku, když se tu sejdeme takhle spřízněné dušičky a hezky si spolu zanotujeme. Všechny vás zdravím. :o)))
 Sharon 
  • 

Spřízněné duše :)) 

(29.6.2001 0:13:30)
Jarko, ahoj, ať si tady pořád jenom neňuňáme jedna na druhou, někomu by to třeba mohlo lézt na nervy, podívej takovej Lukáš, tebe proti němu popuzuju a ty přebíráš moje názory a jemu se to nelíbí :))), tak kdyžtak napiš, budeme se chválit separé :)))
Ahoj Shar

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.