| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

potřeba mléka

 Celkem 3 názorů.
 Eva, 14 měs. syn 
  • 

potřeba mléka 

(18.6.2001 23:26:34)
Poraďtě mi. Svého 14 měs. Matýska ještě kojím jednou denně. Je to však jediné mléko, které dostává. Jakékoliv dětské sušené mléko odmítá. Vyzkoušela jsem již i kravské mléko, se stejným neúspěchem. Dle doporučení lékařů by měl vypít mléka daleko více. Mám obavy, abych neměl nedostatek. Jogurty jinak jí, takže přísun vápníku snad má. Navíc bych již ráda odstavila, protože chceme mít druhé děcko, ale jak na to bez jiného mléka? Jaké jsou s potřebou mléka v tomto věku vaše zkušenosti?
 Marcela 
  • 

Re: potřeba mléka 

(21.6.2001 10:56:30)
Evi, nikdo neradí a tak zkusím něco napsat já i když tápu stejně jako ty. Mám přibližně stejně staré dítě a kojím 1-2 denně. K tomu miluje jogurty, takže má většinou dva denně. Jiné mléko nechce, někdy sní max. kaši k večeři. Doufám že to jako přísun vápníku stačí a bude stačit i po odstavení - vždyť už teď se někdy napije jen na pár loků.
Pokud vím, kojit můžeš i při těhotenstvíjen logicky po porodu má menší mimi přednost. Ale většinou se prý děti odstaví, když jsi v porodnici.
Ahoj
 Katka, dcera 14 měsíců 
  • 

Re: potřeba mléka 

(28.2.2002 20:11:43)

Ahoj Evi,

mám stejně starou dceru. Kojila jsem ji do 10-ti měsíců a pak dávala umělé mléko. Od pondělí mi začala odmítat jakékoliv mléko. Bylo to ze dne na den. Nejí mi jogurty, tvarohy, kakao ani bílou kávu - jak mi poradila doktorka. O pudinku ani nemluvě.

Jediné po čem prahne, jsou Nesquik kuličky. Dostanu do ní tímto způsobem i 150 ml mléka.

To je má rada. U nás zabralo jen toto. Takže hodně odvahy a nervů nejen Vám, ale i sobě

Katka

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.