| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re:re:re: re: Tchýně() Třeba bude líp!

 Celkem 3 názorů.
 Pavlína, Ondra 6 měsíců 
  • 

Re:re:re: re: Tchýně() Třeba bude líp! 

(14.6.2001 20:26:26)
Teda já zírám, vy se tady dohadujete jestli koupit byt od tchýně za tak hrozný peníze nebo nebo, tak se vám fakt divím (my zrovna přemýšlíme, jestli není 600tis. za 3+1 moc). Za takovýhle peníze se dají dneska postavit domky na klíč. Anebo se dá koupit starší domek a ještě ho opravit. My bychom určitě za byt tolik peněz nedali - to je snad i škoda.
 Jarka, dvě dcery 
  • 

Re: Re:re:re: re: Tchýně() Třeba bude líp! 

(15.6.2001 8:23:25)
Ahoj Pavlo, /doufám, že si to jméno pamatuju dobře, když tak promiň/, máš svatou pravdu, že dát za byt 1 500 je opravdu hodně. Ale bohužel, to je realita - alespoň v Praze. Tady za 600 tisíc nekoupíš ani garsonku. Takže pokud jsou ti dotyční z naší matičky Prahy a mají důvod zde zůstávat /práce, rodina, přátelé atd./, musí počítat s takhle vysokou částkou. Holt v Praze je blaze, ale i draze. S tím nic neuděláme. Měj, se hezky, Jarka.
 Martina 
  • 

Re: Re: Re:re:re: re: Tchýně() Třeba bude líp! 

(19.6.2001 23:16:05)
Ahoj Jarko,
mas naprostou pravdu jsme z Prahy a byt 3+1 za 1.5 mil je temer sen, protoze za takovy se i v panelaku plati okolo 1.8 a to bez jakekoliv rekonstrukce. taky bych chtela uvazovat o bytu za 600 tis, ale jak jsi spravne poznamenala za to si v Praze nekoupis ani garsonku. Takze mila Pavlino je to skoda penez a to mi muzes verit, ze bych vedela o spouste veci ktere bychom si za to mohli poridit, ale v Praze je blaze a taky pekne draze.
Mejte se Martina

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.