| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Čekací doba

 Celkem 2 názorů.
 Yveta (čekatelka na psychotesty) 
  • 

Čekací doba 

(8.6.2001 12:26:53)
Zdravím všechny!
Musím říct, že od té doby, co jsem začala sledovat stránky tohoto serveru, podléhám čím dál víc pocitu, že to všechno, co nás čeká,předči moje nejhorší očekávání. Bojím se, že vzhledem
ke svému věku (bylo mi 38) a vzhledem k takovým čekacím dobám na psychotesty a všechno ostatní budu na vychovávání prcka (0 - 3 let) moc stará. Je taky fakt, že během všeho toho uvažování začínám mít tendence nároky na dítě (třeba věk, menší zdravotní handicap)přehodnotit. U většího dítěte bychom měli šanci třeba větší. Nemáte prosím vás někdo zkušenosti s adopcí v Liberci?
 Ruth, 3 děti 
  • 

Re: Čekací doba 

(8.6.2001 22:44:57)
My jsme všechny žádosti o osvojení podávali v jižních Čechách, takže v Liberci neznáme úředníky ani pychology v přípravné fázi adopce, ale všechny tři děti jsou z jiného než našeho regionu. Databáze žadatelů je celostátní a regiony spolupracují podle mých informací a zkušeností přinejmenším tak, že pokud pro "právně volné" dítě nejsou vhodní žadatelé v jeho "vlastním" kraji, dozví se o děťátku i ostatní kraje...Takže v tomhle smyslu není třeba se vázat na Liberec.
Jinak chápu, že máte obavy z průtahů a dlouhého čekání, možná stojí za to, až budete zařazeni do oficiálního seznamu žadatelů, dát o sobě vědět přímo v některém kojeneckém ústavu nebo dětském domově...
Hodně síly přeje

Ruth

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.