| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Mám doma šmudlu

 Celkem 8 názorů.
 Anetta, 27 let 
  • 

Mám doma šmudlu 

(7.6.2001 23:15:33)
A tím šmudlou je bohužel můj manžel. Vdaná jsem téměř 7 let, máme spolu 2 krásné děti, moc ho miluji, plně si vyhovujeme, až na jedno - sprchuje se zásadně RÁNO a většinou jen když jde do práce (má pěknou a mlaďounkou sekretářku). To znamená, že do postele uléhá spocený, o nohách ani nemluvě (celý den nosí jedny boty). A zkuste pak být sexuchtivé ! No, jelikož jsem zdravá ženská, mohla bych se milovat každý den. Jenže problém je v tom, že mě můj nevonící manžel moc nepřitahuje. Tak se milujeme většinou z jeho podnětu, ale to je velmi zřídka (max. 1x týdně) a to mi nestačí. Když ho ženu do sprchy (něžně), téměř se naštve, že ho nechci takového, jaký je. Jenže když váš partner zrovna nevoní, zkuste se při milování uvolnit a dělat vše.....včetně orálního sexu!!! A že to mají chlapi snad nejraději ! Napište, máte-li některá podobného šmudlu doma, nějaký fígl, jak z něj opět učinit přitažlivého chlapíka. Děkuji.
PS: Zkoušela jsem i nepovolit milování bez očisty, ale buď se urazí a není nic, nebo to pak nevydržím já a vrhnu se na něj, ať je voňavý nebo ne. A mám taky strach z příp. milenky!
 Lucie 
  • 

Re: Mám doma šmudlu 

(8.6.2001 9:06:48)
Aneto,
to snad ani není otázka přitažlivosti, ale především zdraví, hlavně Tvého.
Pokud Ti opravdu nepomohly domluvy, zkusila bych to malou lstí. Řekla bych mu, že jsem byla na pravidelné kontrole u gynekologa a že tam byl nějaký nález. No a že Ti samozřejmě dooručil úzkostlivou hygienu. A hlavně jestli se to nezlepší, tak že bude muset na vyšetření možná i manžel, jestli není tím původcem on. Můj přítel takové vyšetření absolvoval (i když důvody byly jiné než Tvoje) a to když mi líčil, jak mu TAM strkala nějaká sestřička úzkou trubičku, vyděsilo i mě. S Tvým manželem by to mělo udělat totéž.
Doufám, že mě ostatní neodsoudí, že nabádám ke lsti.
 Jarka, dvě dcery 
  • 

Re: Re: Mám doma šmudlu 

(8.6.2001 11:26:30)
Ahoj, s tou lstí to není úplně špatný nápad, ale nějak mi tam vadí ten moment, že my ženské máme ty chlapi pořád jakoby nenápadně někam přesměrovávat,aby se jich to co nejméně dotklo. /Zatímco oni nám vše naservírují jaksi natvrdo a očekávají, že se s tím vypořádáme/. Já bych volila jasnou, ráznou nekompromisní domluvu. Prostě je to prase, když leze do postele neumytý a když mu tahleta čuňačina nebrání ani v tom, aby se takhle"upravený" se svou ženou miloval, tak je asi i trochu primitivní. Chyba je i v Anetě, že na to milování za těhle podmínek přistoupí, neřkuli, jak píše, na něj i sama vlítne. Argumenty, že by si mohl najít milenku mi připadají jako že si sama své chování ospravedlňuje. Pokud dospělý chlap není schopen se o svou hygienu starat sám a nevadí mu, že se tím své ženě oškliví, je to ale na pováženou. Já bych byla asi nesnesitelná, ale každý den bych mu připomínala, že se má vysprchovat, pokud by nebyl umytý, na žádný sex bych nepřistoupila, kdby to mělo trvat týdny,radši bych si to udělala sama /útlocitné duše prominou/, když už by ten přetlak byl velký a možná bych se od prasátka odstěhovala přespávat do jiné místnosti. Čuchat něčí zpocené tělo a smradlavé nohy celou noc bych skutečně nemohla. Ale řeknu vám, nejsem nějak extra cimprlich, ale představa orálního sexu s neumytým chlapem mi zvedá kufr. Fakt se divím, že mu to není blbý. Ble.
 Zuzana,32 let,syn 8 let 
  • 

Re: Mám doma šmudlu 

(8.6.2001 10:53:04)
Anetto,já myslím,že tohle u tvého manžela netrvá půl roku,ale určitě jsi ho podle mně už s těmito hygienickými návyky poznala a poté si ho vzala.Takže jsi o tom musela vědět.Tak proč jsi to neřešila hned,ale až po 7 letém manželství?
 Petra 2 děti 
  • 

Re: Re: Mám doma šmudlu 

(8.6.2001 10:59:25)
Ale, prosím tě. To je jako se vším,
já mám doma podobného šmudlu -
před svatbou byl vzorný, pár let po svatbě taky a časem se to nenápadně zhoršuje a zhoršuje...

Petra
 Iva, dvě děti 
  • 

Re: Mám doma šmudlu 

(9.6.2001 13:02:19)
Zjisti si od sekretářky, který den má dopoledne nejvolněji, omluv ho, že příjde později a když půjde ze sprchy (nebo v ní ještě bude), předveď mu, jak by si užil, kdyby s Tebou do postele chodil umytý. Když se bude divit, co to s Tebou dneska je, řekni mu, že když je tak čisťounký, nemůžeš odolat... Divila bych se, kdyby si to nechtěl zopakovat!
Přeju hodně radostí
Iva
 sally 
  • 

Re: Mám doma šmudlu 

(9.6.2001 18:46:44)
Hmm...
a co si s ním promluvit, při nějaké příležitosti, kdy jste spolu sami, ale bez souvislosti se sexem? Prostě mu v klidu a na rovinu říct, hele, s naším sexem se to má tak, že já jako ženská mám citlivější čuch a vnímám, že jsi upocený a vadí mi to natolik, že se nedokážu soustředit. PRostě ho o to poprosit, jako o kompromis do manželství, který jeho nezabije a tobě moc pomůže... ale ne v době před sexem, protože to ho fakt děsně otrávíš.
Varianta může být zatáhnout ho večer do sprchy, až se budeš sama sprchovat. Můžete si navzájem mydlit záda a ..... cokoliv jiného... můžete z toho udělat svůj večerní rituál (my se s manželeme koupeme často společně a je to moc příjemné - ať už to skončí sexem, nebo ne)
MImochodem, to že mu přiliš nevoní nohy znamená, že má pravděpodobně nějakou plíseň (plísním se moc daří, zvlášť pokud nosí silonové ponožky a nestřídá často boty, v kterých je celý den uzavřený... papuče do kanceláře vypadají hrozně, ale funkci vzdušných přezůvek plní báječně), nebo něco na ten způsob, v lékarně ti určitě poradí, co s tím, ale možná by si měl dojít k doktorovi.
 Darina 
  • 

Re: Mám doma šmudlu 

(10.6.2001 18:59:07)
Milá Anetto,
většinu toho, co ti chci napsat už bezvadně popsala Jarka, takže jenom pár dodatků: zkus někde vyhrabat svoji důstojnost /jako se to povedlo mě před pár dny při rozhovoru na totožné téma/, není žádný důvod, proč bysme měly hopsat kolem chlápka, který je takové prase /nikoli šmudla/, že mu nestojíme za to, aby se kvůli nám umyl. Nemluvím o deodorantech, či parfémech, kterým nijak nefandím, jde mi o prosté omytí. Buď nekompromisní, nebo se ti po pár letech začne zvedat žaludek z toho, kam jsi to vlastně dotáhla.
Mluvím ze své zkušenosti. Deset let jsem byla samé ťuťu ňuňu : a že by si náš miláčíček umyl na večer přirozeníčko...podívej, tohle je vodička a neboj, neukousne ti ho, a omýt v umyvadle nestačí, tady je vana, můžeš to pro mě udělat, že bys v ní minutu pobyl, pojď vlez si ke mě, nechceš mě umýt..??...
Sekretářku nepovažuj za hrozbu, udělej scénu, vyjádři přesně, co považuješ za minimum hygieny slušného muže a trvej na svém, pochopí to dost rychle, že tentokrát to myslíš vážně. Já jsem před pár dny zjistila, že už mi to za to nestojí a pokud si to má drahá polovička nesrovná, budu to řešit dost radikálně /což jsem mu raději neříkala, rozvádět se nechci/. Každopádně to pochopil, řekl, že nevěděl, že na tom tak trvám atd.
A ještě k tomu, jak jsi psala o tom orálním sexu - nezajímej se tolik o to, co mají muži nejraději, jak si ho udržet, zalíbit se mu..., nejsi jeho sekretářka a on není tvůj zaměstnavatel, muž si musí své ženy vážit, tak se před ním neplaz a umožni mu to.
Jinak podotýkám, že svého muže velmi miluji a náš vztah považuji za úplně dobrý, jestli někomu připadá můj příspěvek moc drsný, můžu ho ubezpečit, že jinak nejsem tak úderná a proti mužům nic nemám. Tak zatím se měj a napiš, jak to u vás dopadlo Darina

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.