| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nechce jíst chleba a pečivo

 Celkem 2 názorů.
 Petra, syn 11 měsíců 
  • 

Nechce jíst chleba a pečivo 

(4.6.2001 20:42:40)
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenosti či radu pro mne - malý nechce jíst chleba ani rohlíky ani bábovky atd. Velké kousky jídla zvládá, k obědu má jídlo na kusance a to mu nedělá problémy. Sám jí pouze kukuřičné tyčinky, ty může pořád, krásně je ukousne a sní. Když je nejhůř, tak si vezme i dlouhý piškot, ale kousek rohlíku či chleba si sám neveme, ani když mu nabízím pouze kousek. Co se mi nejvíc podařilo, nalámat rohlík do přesnídávky. Zatím se nijak moc nenervuji, ale mrzí mne, že už je dost velký na to, aby to mohl jíst a mohla jsem mu tím obohatit svačiny. Takto je výběr přeci jen užší. Neznáte nějaké fígle nebo tomu mám nechat volný průběh?
 Milka + Kristýnka skoro 16 měsíců 
  • 

Re: Nechce jíst chleba a pečivo 

(8.6.2001 21:33:29)
V 11 měsících mi dcera odmítala i větší kousky jídla. O konzumaci pečiva jsem ani neuvažovala. Později kousky začala jíst bez problémů, ale s pečivem to dodnes není valné. Když jí dám rohlík do ruky, trochu ho okouše a ožižlá, ale chleba s máslem a třeba se sýrem jí dosud dát nemůžu. I když jí to dám na malé kousky, moc toho nesní. Piškoty začala jíst až poslední dobou. Zezačátku mě to trochu nervovalo, teď mě to nechává už klidnou. Přeji totéž i vám.
Milka

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.