| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Bačkory

 Celkem 3 názorů.
 Šárka, syn 10 let 
  • 

Bačkory 

(4.6.2001 15:18:48)
Potřebuju poradit ve zcela přízemním problému - přezůvky do školy pro malého kluka s velkou nohou. Mému synovi je sice teprve 10 let, ale nohu má dobře sedmičku (jarní boty jsme kupovali před měsícem a potřeboval osmičky!!!) Do školy potřebuje přezůvky a hlavně to musejí být přezůvky, které také jako bačkory na první pohled vypadají, nebo bude ustavičně vydán na pospas osočování, že se nepřezouvá. Ty poslední, které jsme sehnali jako největší v dětském provedení a které vyhověly po několika umných stezích na zúžení v přední části, jsou už beznadějně malé. Dědečkovské bačkory těžko mohu prosazovat a stejně by mu spadly z jeho úzké nohy, stejně jako pantofle v příslušných velikostech. A tak mne nenapadá nic než sandály, jenomže právě na nich by asi bylo potřeba mít přidělanou ceduli "my nejsme na ven, my jsme přezůvky" s razítkem a podpisy vedení školy.
Poraďte mi, jak jste to řešili u svých dětí. Vždyť přece dnes má velkou nohu spousta dětí a málokteré ji má tak širokou, aby mohlo používat boty pro dospělé.
 Jitka (2 kluci) 
  • 

Re: Bačkory 

(4.6.2001 16:28:13)
Ahoj Šárko,
řešila jsem něco podobného, syn čtvrťák - 10.let. Noha velikosti nikoli dětské. Vyřešili jsme to páskovými sandály s bílou podrážkou. Učitelky to skously a děti se Honzovi nesmály.
Měj se Jitka
 Mirka 
  • 

Re: Re: Bačkory 

(5.6.2001 17:17:28)
U nás to bylo trošku jednodušší - ředitel zakázal klasické bačkory, protože se v nich drží prach. Koupili jsme "pracovní" světlé a pak už obyčejné od Vietnamců - vydržely celý školní rok, protože suché zipy šly přenastavovat a podrážka byla dlouhá dost - a stály 120,-Kč. Základ bylo začít se světlou podrážkou - to pracovní boty - taky docela levné - splňují.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.