| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

předporodní kurzy

 Celkem 3 názorů.
 Iva (21. týden) 
  • 

předporodní kurzy 

(30.5.2001 9:56:52)
Ahoj,
chtěla bych se zaptat, zda některá z vás by mi mohla poradit kam chodit na předporodní kurzy (cvičení). Bydlím na Praze 8. Bulovku mám přes silnici. Proto se chci zeptat na nějaký kurz, který je třeba v CAPu (i když tam rodit nebudu, budeme sice rodit na Bulovce, ale v porodnici nemocnice). Byla bych vděčná za jakoukoliv informaci nebo zkušenost. Děkuju předem všem.
Ahoj Iva
 Jitka 
  • 

Re: předporodní kurzy 

(31.5.2001 22:45:05)
Ahoj Ivo,

já chodím do předporodních kurzů
do Krčscké porodnice. Kurz stojí
700,- za partnera doplácíš jen
100,-Kč, takže celkem 800,-Kč.
Celkem 10 hodin, 5 x 2 hodiny.
Docela jsem zklamaná. Třeba nám
nepustili video, ačkoliv v nabídce
na internetu i v ostatních nabídkách ho uvádí. Také na první hodinu přišlo 20 lidí, nebylo tam ani k dýchání a na dnešním nás
bylo 10. Muže první hodina odradila, takže tam 2 hodiny proseděl a na další hodiny se mnou odmítl jít. Byla jsem z toho smutná. Jinak je to fajn a hlavně je tam kromě porodu i péče o miminko, šestinedělí a také 2 hodiny s výbornou psycholožkou.
Rozhodla jsem se rodit v Capu na Bulovce, ale mé rozhodnutí padlo až v pozdním stadiu těhotenství. Kurzy už nejsou možné z důvodů velkého počtu účastníků.
Jsem z toho smutná, ale co se dá dělat. Já jsem totiž před rokem a půl právě na Bulovce potratila a řekla jsem, že tam v životě rodit nepůjdu. Pak jsem viděla fotky v časopise z Capu, následně i ve skutečnosti a můj názor se změnil. Porodní asistentky nám ukázali Cap i celou porodnici a věnovali se nám hodinu a půl. Prostě s tím přístupem jaký jsem zažila na Bulovce před rokem a půl na oddělení gynekologie se to nedá srovnat. Jen doufám, že ten názor zůstane i po mém porodu. Chtěla jsem rodit doma, protože mám strach z lékařského prostředí,
ale je fakt dobré vidět 3 nebo 4 porodnice, aby se člověk správně rozhodl. Jinak jsem zastánce názoru, že není snad důležité tolik kde rodit, ale s kým. Prostě milý personál a přístup je asi nejdůležitější. Doufám, že mě Cap ani Bulovka po druhé již nezklame.

Ahoj Jitka

 Iva 25 let (21. týden) 
  • 

Re: Re: předporodní kurzy 

(1.6.2001 10:21:36)
Ahoj Jitko,
děkuju za tvojí odpověď.
Nemohla by jsi mi napsat kontakt na CAP cvičení. Jsem asi neschopná, protože jsem ho nikde nevyčetla.
Děkuju Iva

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.