| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Babička alkoholička

 Celkem 1 názorů.
 Zuzka - kluci a 10 let 
  • 

Babička alkoholička 

(28.5.2001 22:14:57)
Ahoj!
Je mi 31 let a od 17 let moje matka pije. Mám dva kluky, které bych nechtěla vystavovat tomu samému, ale nechci je zase obrat o babičku. Problém je složitý v tom, že můj otec s tím nechtěl nikdy nic udělat, protože co by tomu řekli lidi. Všichni o tom ovšem ví.
Vím, že byl pro mě problém najít si kamarádku, kluka, s kterým bych chodila a nemusela se bát, co bude, když si je přivedu domů. Teď ten problém navíc je taky o tom, že rodiče by chtěli, abychom se k ním nastěhovali. Nejdříve jsem i chtěla, dům se na mně přepsal. Tehdy se má matka tolik pití nevěnovala. Teď je situace jiná. Nechci, aby se na to musely děti dívat, i když už jsem jim to vysvětlila. Matka začala pít po amputaci prsu a zřejmě si tak léčila svoje sebevědomí. Nyní to svádí na to, že jí nikdo nepomůže, že je na všechno sama. Díky tomu, že je v důchodu, nám pořád telefonuje, určuje, kdy tam k ním máme přijet, snaží se mi vnutít své názory s kým mám kamarádit, jak se mám zařídit v práci atd.
Jsem na to sama nebo máte někdo taky obdobné zkušenosti, popř. jak je řešíte.Díky moc. ZUZKA.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.