| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hledám maminku

 Celkem 1 názorů.
 Adriana 
  • 

Hledám maminku 

(24.5.2001 21:56:56)
Nikdy bych nevěřila, že mi maminka bude tolik chybět. Stalo se mi v životě, jako snad každému, že jsem třeba udělala chybu a ráda bych to vrátila. Ale ať se snažím sebevíce vůbec mi to nejde a každé odmítnutí mojí matky moc bolí. Jsem v 8. měsíci těhotenství a moje maminka za celou tu dobu o mě ani moje miminko v bříšku nejeví zájem, dokonce mi již řekla, že to tak zůstane. Já jsem kvůli tomu udělala možná největší chybu v životě, odmítla jsem si totiž vzít svého partnera kvůli strachu, že neunesu nepřítomnost mojí matky na svatbě. V posledních dnech už cítím, že z toho mám psychické problémy, které jsou spojené s hormonálními změnami v těle
a neumím ani nemohu se tomu ubránit. Proto hledám hodnou paní nejraději kolem 50-ti let, která by pro mě byla maminkou a pro mé miminko babičkou.
Ze strany rodiny mého přítele žádnou lásku a porozumění nenacházím. I když žiji v absolutním dostatku možná i přepychu, vyměnila bych ho za kousek citu, lásky,porozumění, převzetí životních zkušeností.
Snad se najde nějaká opuštěná paní, které třeba chybí naopak dcera. Stačí odpovět na adresu
hledam.maminku@seznam.cz

Děkuji Adriana

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.