| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Opakované záněty průdušek

 Celkem 3 názorů.
 Alena + Frantšek 3 roky a Tomášek 5 měsíců 
  • 

Opakované záněty průdušek 

(12.3.2000 23:00:35)
Již delší dobu hledám informace jak pomoci 3 letému synovi, aby nemusel při opakovaných zánětech průdušek vždy antibiotika.
Během několika měsíců mu byly
nasazeny 3krát a nakonec vcelku bezúspěšně, neboť v noci jeho kašel přetrvává ikdyž ve dne vůbec
nekašle. Naše pediatrička sice neni zastáncem antibiotik, ale nakonec je nutné je vždy nasadit neboť se do ordinace vracíme se zhoršením a horečkami, potom co sirupy na rozpuštění hlenu a vykašlávání a tlumení kašle jsou
neúčinné.
Prosím kdo máte podobný problém nebo zkušenosti poraďte.
Uvažuju zda nezkusit homeopata, na
alergologických testech jsme zatím nebyli.
 Milan Gargel 
  • 

Re: Opakované záněty průdušek 

(13.3.2000 22:03:10)
Jednou z možných příčin opakovaných zánětů průdušek u Vašeho syna by mohly být geopatogenní zóny. Literatura uvádí celou řadu nemocí a zdravotních potíží, které jsou zapříčiněny dlouhodobým pobytem v geozónách, a právě potíže s dýchacími cestami jsou ve výčtu uvedeny. Budete-li mít zájem o bližší informace, vyžádejte si je na tel.: 0305/591144, nebo e-mail - mgargel@iol.cz Tato nabídka platí všem, co mají zdravotní potíže a zejména těm, s kterými si medicina neví rady.
 Šárka 30 let, syn 8 
  • 

Re: Opakované záněty průdušek 

(4.4.2000 12:17:11)
Naprosto stejnou situaci jsme prožívali, když bylo synovi okolo třech let. Přes den pokašlávání, po nocích nepopsatelné záchvaty kašle, ze kterých často až zvracel.
Máme skvělého pediatra, který antibiotikami šetřil,za což mu jsem moc vděčná. Zkoušeli jsme všechno možné, od přírodních preparátů až po různé lékařské zákroky (na doporučení odborníků - odstranění minimální nosní mandle, punkce dutin apod. - co kdyby).
Před dalším pokusem chirurgů (krční mandle) nás zachránilo až alergologické vyšetření, kam jsme se dostali až po roce problémů.
Výsledek byl naprosto jednoznačný - astma bronchiale, alergie na pyl, prach... Jistěže to není diagnóza, kterou bychom přijali s ulehčením, ale konečně došlo na smysluplnou léčbu.
Takže, pokud přijmete radu zkušené matky astmatika - nevájete a utíkejte na alergologii!
Doteď mi vrtá hlavou, proč toho musí děti někdy tolik zkusit, než se dostanou na alergologické vyšetření - vždyť procento alergiků je nejen u nás poměrně vysoké.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.