| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Zrada, zklamání

 Celkem 2 názorů.
 Marie 
  • 

Zrada, zklamání 

(16.5.2001 10:16:14)
Vážení, vzhledem k tomu, že mým jediným pocitem je prázdnota, smutek, naděje, že se něco změní k lepšímu, že to vše není přece jen skutečnost, probudím se do nového dne z ošklivého snu - nemám pro co žít, místy ani nechci.

Oproti Vám všem jsem bohužel ve věkové nevýhodě, neboť již na nějaká delší řešení, setkání, navazování přátelství nemám tolik času, je mi 57 let, jsem zaměstnaná - tudíž alespoň mezi lidmi. Večery jsou hrozné, víkendy příšerné.
V posledních dnech se mi zhroutil svět zjištěním, že dvanáctiletý vztah z mužem skončil. Našel si náhradu, přišla jsem na to náhodou, neměl ani tolik odvahy mi to sdělit, ale od jeho nové partnerky jsem se dozvěděla, že je to tak dobře - nemuseli řešit oni, vyřešilo se samo.
 Marcela 
  • 

Re: Zrada, zklamání 

(16.5.2001 11:45:06)
Marie,
nevím jestli mám vůbec právo něco říkat - můj věk je oproti tomu Vašemu poloviční, ale svůj názor napíšu:
Myslím že i pro vás je spousta možností jak strávit sama den a víkend - jen je potřeba trošku odbourat zažité stereotypy a názory. Můžete jít třeba i jen do parku a číst knížku - je pěkně a určitě to bude hezky strávený den. Můžete jít plavat nebo do kavárny na kávu, jít do kina na pěkný film nebo vyjet někam na výlet (vždyť zámků je tolik). Nebo třeba využijte nějakou reklamní nabídku na výlet - většinou prý jezdí starší lidé - a počítejte s tím, že vám budou něco nabízet (ale nikdy přeci nic koupit nemusíte)...
Je toho spousta co můžete dělat sama bez partnera.
Víte, manžel hodně pracoval a já jednou dospěla k názoru že nemá smysl sedět doma a čekat, jestli náhodou nepřijde dřív - dalo mi to práci, ale také jsem se odhodlala začít chodit pravidelně sama cvičit - a pak mi ani nepřišlo, že jsem sama. Jde jen o ten začátek, uvidíte - pak už to půjde samo!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.