| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

270 dní nemoc. pojis.

 Celkem 2 názorů.
 Radka 
  • 

270 dní nemoc. pojis. 

(9.5.2001 20:13:37)
Počítá se do 270denní účasti na nemocenském poj.(před nástupem na MD) i doba studia, popř. evidence na ÚP, nebo jenom odpracovaná doba v zaměstnání?
Ptám se proto, zda mi stačí pro vyplácení peněžité pomoci v mateřství odpracovat tři měsíce ?(Nejsem OSVČ)
 Stáňa(40)+Ondra(7) 
  • 

Re: 270 dní nemoc. pojis. 

(10.5.2001 8:37:21)
Ahoj Radko,
do doby trvání nemocenského pojištění se počítá i doba studia (podle § 2 odst. 1 zák. č. 54/1956 Sb., o nemocenském pojištění zaměstnanců, jsou pojištěni i studenti), naopak doba, po kterou je člověk veden v evidenci příslušného Úřadu práce, se podle mého názoru do doby nemocenského pojištění nezapočítává.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.