| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Rýma nebo alergie?

 Celkem 2 názorů.
 Jitka 31, bezdětná 
  • 

Rýma nebo alergie? 

(2.5.2001 13:46:09)
Po dlouhé době si píšu o radu na tyhle bezva stránky. Protože v této
rubrice se řeší problémy těhulek, chtěla bych se také připojit. Jsem pravděpodobně v 5.týdnu těhotenství - doposud nepotvrzeném lékařkou, ale dle těh. testů, Bazální teploty a i jiných příznaků to tak je. Mám ale problém. Minulý týden jsem chytla rýmu. Nevím jestli je to alergie na pyl, viroza nebo jen obyčejná rýma. Teplotu nemám, hlava mi nebolí, v krku také ne. Žádné léky neberu. Máte některá z vás s tímto zkušenosti? Hodně se bojím, protože minulé těhotenství skončilo zamlklým potratem. Také jsem tehdy měla nějakou virozu, ale jestli ona byla toho příčinou se nezkoumalo. Až po šestinedělí mi dělali nějaké náběry na různé viry a vše dopadlo tehdy dobře. Moc děkuji za jakékoliv reakce.
 Romana, Lucinka 7 měsíců 
  • 

Re: Rýma nebo alergie? 

(2.5.2001 20:43:04)
Hlavu vzhůru,

zhruba v 6. týdnu těhotenství jsem onemocněla chřipkou (začalo to taky rýmou a bolestí hlavy), pak se přidaly horečky. Otěhotněla jsem po 5ti letech, a tak si dovedeš přestavit, jak mi bylo. Myslela jsem, že teď určitě potratím, nebo dítě bude poškozené.

Moje paní doktorka mě ale uklidňovala, víte, co je žen, které mají různé choroby, cukrovku, epilepsii, srdeční choroby, berou neustále léky a rodí se jim zdravé děti, tak se nebojte. Léky mi žádné napsat nemohla, takže viróza trvala 2 týdny.

Dcerka je naprosto zdravá a dodnes neměla ani rýmu. Neboj se, určitě to i tobě dopadne dobře. Zvlášť jestli jde jen o rýmu. Romča.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.