| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak ho obléci?

 Celkem 3 názorů.
 Monika Červenková, 3měsíční syn 
  • 

Jak ho obléci? 

(28.4.2001 23:25:41)
V mém okolí vidím jen samé zakuklené miminka a proto mi všichni vyčítají, že nejsem správná mamina,protože mé dítě má jen o jednu vrstvu oblečení navíc než mám já.Ale já se tak necítím. Vím, že moje miminko je zvyklé na to, že když je zima má svetřík a když svítí slunce má jen tričko.Z miminka není třeba dělat medvídka!
Nepotí se mi a pokožku má nádhernou s krásně zdravým červeným nádechem. Jen se člověk nesmí nechat odradit okolím a babičkami, protože dítě bude otužilejší a tím také zdravější.
 Iva, Klárka9m 
  • 

Re: Jak ho obléci? 

(29.4.2001 7:39:56)
Já malou taky nijak extra nenavlíkám. Celkem nechápu maminky, které jdou samy v tričku (je 20C) a dítě má asi pět vrstev zakončených zimní bundou a čepicí. Vedle toho jsme jeli my s Klárkou v tričku a v letním kloboučku...:-))
 Katka + Matěj 10m 
  • 

Re: Jak ho obléci? 

(2.5.2001 21:39:12)
Teší mě že máme stejný postup při oblékání miminka - taky jsem si vytvořila pravidlo o 1 vtrstvu (slabou) víc než já. Celou zimu mi to fungovalo, až minulý týden dostal malý rýmu.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.