| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Počůrávání

 Celkem 3 názorů.
 Olina, syn 6 let 
  • 

Počůrávání 

(25.4.2001 8:09:04)
Teda nevím, sama nejsem rozhodně žádná dokonalá matka, ale říkat dítěti: "Fuj, ty si ale čuně" mi, podobně jako oněm "omdlévajícím budoucím matkám" nepřipadá moc vhodné. Zvláště u počůrání, protože to dítě neudělá schválně.
Buď je nemocné (třeba zánět močových cest), nebo má nějaké problémy nebo se prostě jen před spaním hodně napilo a v noci spalo příliš tvrdě a neprobudilo se na čůrání. A to je pak většinou chyba rodiče, že nedohlídne, aby dítě večer příliš nepilo, a do těch chybujících rodičů zahrnuji sama sebe, protože se nám to už také několikrát přihodilo.
Prostě občas se to stane každému dítěti a není dobré ho proto ponižovat. Neříkám, že něco takového nemůže člověku uklouznout, sama jsem nad mokrou postelí také nebyla nikdy nadšená, ale nelze to obhajovat a považovat za normální.
 Olina, syn 6 let 
  • 

Re: Počůrávání 

(25.4.2001 8:11:37)
Jen chci dodat, že je to reakce na článek "Matkou snadno a rychle aneb podruhé u psychologa"
 Pavla, 2 kluci 
  • 

Re: Počůrávání 

(28.4.2001 22:25:39)
Já bych to s tím čuňátkem neviděla tak zle. Můj pětiletý syn se nepočurává v noci, ale přes den si občas trochu cvrkne. Že by byl nemocný ? Tak to ani náhodou ! Prostě nemá čas jít na záchod. Když vidím že už přešlapuje a pošlu ho tam, musí ještě zaparkovat auto, dostavět dráhu, podívat se z okna, domalovat obrázek...Pak už to nestihne, jsou mokré slipy, popř. i tepláčky a já mu mám s úsměvem říct :" Nevadí, miláčku, klidně si dohrej, dřív než večer padnu únavou, ráda ti ty patery slipy a troje tepláčky přemáchnu "?!
Tak takhle dokonalá matka nejsem.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.