| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Velká prosba

 Celkem 25 názorů.
 Leňucha 


Velká prosba 

(27.4.2005 17:27:13)
Prosím všechny baby od tuď i jenom nakukující,kdyby náhodou někde viděli tyto dva psy-resp. psa a 8 měsíční fenku,v Mostě i okolí-mohli utéct kamkoliv-Zlatníky,Lom,Sedlec,Chomutov.....aby mi to napsali sem nebo zavolali na tel. 47 670 15 33,nebo na městskou policii.Moc děkuji za jakoukoliv informaci.

 Hanka +Janča 5/03 +Petřík 1/06 


Re: Velká prosba 

(27.4.2005 19:19:29)
Leňucha, to je hrůza, že se ještě nenašli!

Tak držím pěstičky, ať co nejdřív dorazí domu, nebo je někno najde!
 Hanka +Janča 5/03 +Petřík 1/06 


Už je květen!!! 

(2.5.2005 8:50:47)
Holky, co se totu děje!!!!

Tady nikdo není????????
 Ddáájjaa 


Re: Už je květen!!! 

(2.5.2005 20:57:19)
ahoj holky,

tak zas po dlouhé době načuhuju a vítám nové maminky.

To bylo dneska tropické počasí.Byla jsem s kamarádkou na Benediktu,kluky jsme nechaly si hrát na dece a bylo to moc fajn.

Pokud se bude srazíkovat,tak na mě nezapomeňte.

Jóóó Leňucho myslím, že jsem tě dneska viděla. Šla jsem na plavání od 11.30 hod. a ty asi od 11.00hod.Zmerčila jsem Ellinku na poslední chvíli,takže jsem se k tobě ani nemohla hlásit.Myslela jsem,že tě ještě uvidím v baru,ale ty už jsi tam nebyla.

Jinak nevím jestli s tím budete souhlasit,ale myslím,že by bylo dobré,kdyby jsme do alba daly na nás kontakt (tel.číslo) a k dětem datum narození.

Byly jste někdo na pálení čaredějnic? Jestli jo tak kde a jaké to tam bylo?
 Leňucha 


Re: Re: Už je květen!!! 

(3.5.2005 22:35:29)
Ahoj holky
Taky koukám že věčně nikde nikdo :))ale zase na druhou stranu jsem byla ráda že je pořád vidět moje prosba na pejsky-ještě jsme je nenašli!!!Jinak Hani děkuji za podporu.Zkoušela jsem volat na číslo co jsem dostala od holek z vaší diskuze ale už jsou starý a nefungujou :)A tam kam jsem se dovolala je nemají :((((

Na albůmek vlítnu až mi skončí práce a budu aspoň chvilku doma.
Jájinko já vůbec nemám tucha ale mě to začíná v 10:45 a přesně ve 12 jsem venku před plavčem.Do baru tu nestíhám páč musím pospíchat do školy.

Já měla čarody pracovní,milión dvěstě lidí,takže pro mě zničující den.Až nebudu líná tak hodím fotku naší čarody.

Tak zas ahoj,možná ještě dneska juknu.

 Diana 
  • 

Cvičení 

(4.5.2005 7:14:02)
Ahoj holky.
Promiňte, že Vám sem tak vpadám, ale potřebovala bych poradit. Nevíte, zda je v Mostě nějaké cvičení, kde můžete vzít s sebou čtyřleté dítě a je o ně postaráno? Díky za odpověď.
 Hanka +Janča 5/03 +Petřík 1/06 


Pejsci 

(4.5.2005 20:21:18)
Teda Leňucho, to se vážně nenašli?!?!?!?!

To už je teda lae pěkně dlouho, co nejsou :o(

No, já tu neznám, kam zavolat, jsme tu chvilku :o(
 Lukina 


Re: Pejsci 

(4.5.2005 22:42:31)
Leňucho, pořád nic? POšli mi když tak mailem jejich fotku a odkud přesně utekli. Vzpomněla jsem si, že mám jednu kamarádku, velkou pejskařku, která chodí na cvičák a má i hodně známých, tak bych jí to přeposlala a třeba bude něco vědět.

Jé Jájinko, to jsem ráda, že jsi se tady taky ukázala. Už jsem si myslela, že jsi na nás zanevřela. A jak se vede?

Já teď začala chodit s Barčou zas plavat 1x týdně na aquadrom a líbilo se jí to.
Dnes jsme i byli všichni nahoře na aquadromu, ale byla tam jako obvykle celkem studená voda, takže se Barule po chvíli pěkně klepala zimou.

Hani, odkud ty vlastně jsi? Z Mostu? Já myslela, že z Chomutova.

Diano, myslíš cvičení pro tebe? Hlídání zajišťují v Tornádu. Zrovna dneska jsem tam byla na aerobicu od 9.30hod. Tenhle týden to zahajovali a bylo to celkem za 50kč i s pitím a hlídáním. Ale jinak se bude asi to hlídání platit. Zkus se tam zeptat.
 Lukina 


Tornádo 

(4.5.2005 22:52:06)
Když tak se Diano podívej na www.tornadosport.cz
 Haňule + Jakoubek 


Re: Re: Pejsci 

(4.5.2005 23:22:27)
Leňucho,
držím pěsti při hledání. U nás v Litvínově jsem je neviděla, já se totiž psů bojím, tak to bych volně pobýhajícího psa určitě zaregistrovala.

Diano, u nás cvičení i s hlídáním dětí je na poliklinice, ale nevím, jestli to pro Tebe do Litvínova není zbytečně dlouhá cesta.

Nám v pondělí zase odpadlo plavání, tři a půl měsíce rekonstruovali bazén a teď s ním mají zase asi nějaké problémy. Je to oprvadu k vzteku!

Jinak vás všechny po delší době zdravím a přeji krásné sluníčkové dny...

Hanka
 Hanka +Janča 5/03 +Petřík 1/06 


Re: Re: Pejsci 

(5.5.2005 10:47:25)
Jo jo, z Chomutova!
Do mostu jsme chodily a zase budeme chodit plavat!

A málem jsme se tam před rokem stěhovali!
 Hanka +Janča 5/03 +Petřík 1/06 


Re: Re: Pejsci 

(5.5.2005 10:47:27)
Jo jo, z Chomutova!
Do mostu jsme chodily a zase budeme chodit plavat!

A málem jsme se tam před rokem stěhovali!
 Ella+ 


Re: Re: Pejsci 

(5.5.2005 11:13:31)
Leni a zkoušeli jste i útulek v litvínově? Snad se jim nic nestalo :-(
 Leňucha 


Re: Re: Re: Pejsci 

(8.5.2005 14:28:52)
Ahojky
Elli na Litvínov nemám číslo,tak jsem tam ještě nevolala.Ale kamarádi od městský říkají že kdyby je tam odvezli tak by to věděli.No ale jestli to číslo víš,tak mi ho pošli a já to zkusím-za to nic nedám.Dneska je to 14 dní a ještě se nevrátili :(((
Teda venku je pěkná kosa co.
Kdy uděláme tu malou slezinku?Co takle příští neděli,když nebude pršet,ale prý má být už teplo.Já bych to viděla někdy před obědem na benďáku-já tam budu určitě a kdo chce tak ať příde.
 Ddáájjaa 


Re: Re: Re: Re: Pejsci 

(9.5.2005 21:15:24)
Ahoj

Lukino nám se vede dobře.Na net už moc nechodím, jelikož nestíhám. Chodíme na plavčo Kájík začal lézt,takže nic neudělám a tak to doháním večer.Ještě že už nemusíme chodit na ty injekce B12. Jeden den jsem tě viděla z okna, jak si to s Barčou mašíruješ domu. Mluvila jsi teď někdy ze Simčou? A jak se vede tobě? Četla jsem, že budeš chodit na plavčo opět na Aquadrom. Já už asi budu chodit s Kájíkem na plavčo jen do května max. do června.Chybí mi tam Gábina (plavala dětičky)Byla to ženská na pravém místě.Teď bude prožívat nejkrasnější období ve svém životě.

Leňucho pokud by se nekonal 22.5. srazík červencovek v Chomutově,tak se hlasím na srazík mostecký.

Lukino a Leňucho nevíte náhodou nějaké drby o Techlovský a jejím drahým manžílkovi?

Berrinkoo a co ty,jak se máš? Pošly nějaké fotky do albůmku před a po dietě. Ať vidím,jaká nová žena se s tebe stala.

Hanko s tím plaváním to je tedy pech.Teď se nedivím proč do Aquachobotniček dojížděly maminky z Litvínova.


 Lukina 


ahojky 

(9.5.2005 23:46:21)
omlouvám se za absenci, ale nestíhám. Zítra mám zkoušku z ekonomie, tak jsem se učila. Mám hlavu k prasknutí, ale mám dojem, že se mi to zas vytrácí. Tak na mě od 9.hod myslete.

Jájinko, my taky budeme chodit na plavčo max. do června. O prázdninách už budem hodně pryč.
Jinak pokud to nevíš, tak Simča je těhotná. Čeká to kolem vánoc. Dobrý co? Bude mít prcky asi 19.měs po sobě. Bude to fuška, ale ona je šikulka a zvládne to. Akorát bude mít blbý to, že se mají stěhovat do toho Kolína a tam to bude mít ze začátku bez pomoci babiček těžší. Ve středu se sní uvidím, tak budu vědět novinky.
Jinak jsem zjistila, že máte za barákem pěkné pískoviště. Tak ho asi budeme využívat.

Já teď objevila dobré herní místo pro Barču - a to v Prioru nahoře. Je tam klouzačka, stoleček na malování, pískoviště s puzzlíkama, domeček na hraní a i lavička naposezení pro maminky. Ale chodím tam jen když něco v prioru potřebuji.
A taky je dobré hřiště na hraní u kostela.

Leňucho, nedělní srazík se mi nehodí. Slavíme manžílkovo narozky. Ale jinak se mi spíš hodí srazík v týdnu. A spíš odpoledne. Barča mi totiž přes poledne doma spinká (a v kočárku už neni zvyklá)

 Li. 


Re: ahojky 

(10.5.2005 7:34:51)
Luki, držím všech 10 prstů, aby ti to dobře dopadlo. Taky Zdenda mi tu na klíně drmolí něco v tom smyslu, že když nebude mít nic důležitějšího na práci (např. sbírání kamínků venku na cestě), tak ti bude držet pěsti pro štěstí :oD.
 Berrinkaa 


Re: ahojky 

(10.5.2005 7:47:34)
Ahojky kočky:-))

Lukino, moc na tebe budu myslet,a zároven tě obdivovat,jak to zvládáš:-))Jsi dobrá, s dítkem studovat vysokou:-))

Jájinku, já mám svůj deníček cose týče hubnutí, kde mám i foto, pro ostatní hubnulky spolubojovnice..a do společného deníčku se mi to moc dávat nechce, byla jsem fakt hrozná a tak s e není čím chlubit:-))))

Mě včera příšel už termín na odstranění mandlí malýho do Mostu...byl na 26.5...ale včera sem byla na krvi se sebou a mám na ruce bouli, že se nemužu ani opřít..tak nemám důvěru a i spousta holek mi řeklo, že Most raději ne.
Tak jsem se dnes objednala do Litoměřic, lidi si to chválí,nejen doktory, ale i celkový přístup k pacientovi...tak tam jden 23.6...tak nám držte palčky, budem tam celkově 3 dny:-)

Ted mě napadlo ELLO, nekulminuje ti to s tou dovču na půjčení postýlky? to byste si pro ní museli přijít dřív:-)))
 Leňucha 


Re: Re: ahojky 

(10.5.2005 10:13:50)
Ahojky
Lukino já ti taky držím palce:)))))Už se asi potíš viď!Tak ať ti to dobře dopadne!
Jo Jájinko mě taky chybí Gábina,jiná se jí nevyrovná!I když máme teďka novou a taky není špatná,taky se dětem věnuje.K Techlovský nic nevím,oni mají problémy?Jejího muže jsem snad v životě neviděla.
S tím srazíkem je to jedno,já tam prostě budu a kdo chce,tak ať příde.Nebude to srazík,jen když bude hezky tak si děti pohrajou.
Mě zas moc nevychází volno v týdnu,jednou tak za 14 dní.
V Prioru už jsem to taky viděla,ale co tam,když tam nic nekupuju.Mělo by to být taky třeba v Tescu,nebo nějakým nákupáku,i s hlídáním,aby si člověk mohl v klidu nakoupit.
Berinko mě taky chtěla poslat dětská na mandle,ale nechce se mi malou zbytečně trápit dokavaď to není 100% jisté že musí pryč.Prý je největší důkaz když dítě chrápe,což malá nechrápe.Uvidíme jak bude reagovat na příští zimu,když by byla zas hodně nemocná tak uvidíme.
 Berrinkaa 


Re: Re: Re: ahojky 

(10.5.2005 10:31:24)
Leňucho, on malej právě chrápe, špatně dýchá,nemuže pořádně ani pít, aby nefuněl...takže nám nic jinýho ani nezbývá:-((((Ale tak se mu snad uleví, a bude moci v klidu spát on i celá rodina:-))
No manža by to taky potřeboval:-)))

Pak budu referovat jaký to bylo v Litoměřicích, prý je to tam široko daleko nejlepší nemocnice na přístup k lidem..tak uvidíme:-))
 Hanka +Janča 5/03 +Petřík 1/06 


Re: Re: Re: Re: ahojky 

(10.5.2005 14:45:24)
Čus holky!
Jo s těma bazénama je to hrůza!
Holky, která máte dítko kolem 2-3 let?
My bysme možná začaly chodit zas aspoň občas plavčit, tak jestli některá chodíte, kam a kdy?
Třeba bysme se mohly potkat :o)
 Leňucha 


Re: Re: Re: Re: Re: ahojky 

(10.5.2005 20:44:11)
Jo Berinko......mažové by to potřebovali přednostě a povinně!!!:)))
Hani já mám 1,5 letou a chodím ke kurtům každé pondělí.
Tak jsem byla osobně dneska v útulku v Litvjazu a taky nic,ani tam nemají nějakou náhradu.Jenom samý prcky a žádnýho velkýho psa-ale nikde,ani v Mostě,ani v Jirkově-tam se mi i vysmáli!Prej velkýho psa-v dnešní době je po nich sháňka.V Litvajzu měli akorát jednoho středního vlčouna ale pěkně ho někdo trápil,prý nějaká baba ho nechala na prochcaným koberci žít a pes byl pěkně zničenej.
Já mám smolný dny,včera mi odvezla rychlá tátu do špitálu a dneska nám jsme měli velký problémy s kurtama.Jak se říká když se to sere tak se to sere!!!
 Lukina 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ahojky 

(10.5.2005 23:07:25)
Leňucho, ať je to s taťkou brzy v pořádku. Myslím na tebe.
Budeš na kurtech i v sobotu odpoledne? Možná budu mít volno, tak bych mohla zajít.

Jinak všem děkuji za držení palečků - moc to pomohlo a zkoušku jsem udělala, takže zimní semestr mám už uzavřený. Ale zas mě čeká učení na zkoušky z letního semestru, které mám už za měsíc. Je to fuška, ale aspoň si trénuji mozek, aby mi na MD nezakrněl.

 Ella+ 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ahojky 

(10.5.2005 23:17:15)
LUKINO gratuluju!
Leňucho taky držím pěsti tátovi! Nějak mi to před tím vypadlo. Podívej se na diskusi říjňat jak jsem dnes pěkně roztržitá :o(
 Ella+ 


Re: Re: ahojky 

(10.5.2005 22:34:19)
Berinko v pohodě,my jedeme až v září,rozhodly jsme se,že to tak bude lepší-chytneme trochu sluníčka tady a Tom bude zase o něco starší.

Leňucho to je mi líto,že jste takhle přišli o pesany :o( Kam mohli zmizet?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.