| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

tak nic

 Celkem 2 názorů.
 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 


tak nic 

(27.4.2005 13:25:21)
koukám,že to tu zase vymřelo....

Jano-volala jsem na úřad...přechod a prahy vyřídí...stačí napsat žádost a modlit se,aby to vyřídili kladně...no...nevím,nevím...pokud to není Mladíkov,tak se asi nedočkáme...:-((((((

a kamioni....posílali mě od čerta k ďáblu...obvolala jsem ministerstva,možné i nemožné úřady,ale je to opravdu komunikace II.třídy a nemáme šanci...nemůžou nařídit,aby tudy nejezdili...jen nějaké ministerstvo,ale zakázali by to už od Říčan...nebo tam někde..musí se napsat žádosti na pár úřadů a musí být pro to závažný důvod,proč tu vadí nadměrné zatížení...což si myslím,že praskání baráku je závažné...ale to by se prý sešla početná komise z různých úřadů a zkoumali by,zda ty domy mají základy apod...no šaškárna...takže budeme muset počkat na obchvat,který bude cca příští rok a modlit se,aby nám do té doby domy nespadly na hlavu...ani kafe si nemůžeš dát plné,aby se Ti nevylilo!!!!Jak se to tu klepe!!!Vy to musíte mít ještě horší...jste přímo u silnice....

Jsem tak nasr....!!!!!!Asi to nerozdýchám...pořád lovím na internetu adresy a nějaké naděje,ale marně....což není nikde dovolání?????????????

 martinasek 


Re: tak nic 

(27.4.2005 19:02:24)
Zuzko jestli myslíš tu silnici u vás, tak tam je to fakt děsný. Navíc i ta silnice vypadá otřes a od Břežan jezdím ten úsek v protisměru, páč je to samá díra a propadlý kanály. Každej to tam mrská z toho kopečka nejmíň 60 a víc.

Rendo držím palečky, a asi víc nezmůžeš než ležet a ležet. Nemocnice v leže, opravdu nestojí za to...

jdu uložit zvířátko.. zatím Páček

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.