| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

zdravím

 Celkem 18 názorů.
 Belaa+Lucie1.7.04+Dany2.10.00 


zdravím 

(26.4.2005 21:00:05)
Tak vás všechny zdravím,

u nás doma se ted nestíhá :o(, malá ještě kucká, do toho s klukem po doktorech, sem tam dojedou babičky a volničko je v tahu :o( Ale změna je život, tak až se to u nás uklidní, tak se zase přidám do naši spíše vaši diskuze :o))

Tak se mějte všichni moc krásně pá Radka :o)))
 shakira7 


Re: zdravím 

(26.4.2005 21:15:21)
Bonie, ten mail mi přišel až teď večer, ale to je nejspíš seznamem, už se mi to několikrát stalo, že mi mail přijde až za půl dne, zkusím si založit jinde

Dami, mám blízko naše i tchánovce, mamina mi jezdí 1x týdně vyžehlit, to je fakt velká pomoc, nevím, jak vy, ale my převlíkáme minimálně 2x denně, máme prostě prasátko, takže, když bude potřeba pomoc, mám se na koho obrátit, jinak m. tvrdí, že si to v práci zařídí, aby se věnoval většímu miminku a já se mohla v klidu věnovat menšímu, tak doufám, že na to nezapomene :)

s tím hraním je to fakt, mají pak ti sourozenci k sobě blíž, já mám bráchy o 14 a 8 let starší, takže jsem v podstatě jedináček, jen co jsem byla trochu větší odešli totiž na intr a na vojnu, moc jsem si jich neužila

Ivanito, to je Sofka šikovná, takhle začala brzo capkat, taky znám tříleté děti, které se vozí v kočáru, ale dělala jsem au-pairku a starala se o 2,5roční holčinku a já ji teda proháněla, žádnej kočár, chodila se mnou tůry i 3-4 km, občas si stěžovala, ale mě to nenapadlo, že by to neměla ujít, vlastně jsem četla někde, že dítě by mělo bez problémů ujít tolik km, kolik je mu let, tak jsem se podle toho řídila, zvykla si rychle a ani se nesnažila pak protestovat :)

že bych je mohla vozit oba v jednom kočáru mě nějak nenapadlo, to by možná taky šlo, Daník je drobek, tedˇ má jen mírně přes 7 kg

Evčo, bylo to chtěné, já teda spíš chtěla o pár měsíců později na jaro, nechtěla jsem v zimě, no a podle rodinky mi vychází TP 22.12.05 nebo 3.1.06 do třeskuté zimy, chjo
ještě kojím a celkem často, ale MS jsem měla pravidelně každý měsíc hned po šestinedělí, nechápu to, dr. tvrdila, že to není menstruace, když kojím, ale pseudomenstruace ... no, tak se asi spletla :)

to je román na dobrou noc :)
 Evca+Juliáš 07/04+Marťas 05/06 


Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 21:29:39)
Ahoj holky kde jste? Já jsem tu opět po dlouhé době a tak jsem si chtěla pokecat. Třeba se ještě někdo objeví.

Mám m. fuč a tak mám čas být na netu. A hlavně musím psát seminárku do školy. Termín odevzdání je tento pátek a tak to chci dnes napsat, takže tady ještě chvíííííli budu.

Julča mi dnes usla už v půd sedmé neumytá z pískoviště, ale usla v židličce při krmení tak jsem to malé prasátko jen přenesla do postýlky a jsem moc zvědavá kdy bude vstávat. (My máme také velkou spotřebu triček, tepláku a mikin).
 shakira7 


Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 21:37:46)
konvertily na srpen

Evčo a jak to funguje s takovýmto miminem na písku? mně se to zdá ještě brzo, asi bych mu furt vyndavala písek z pusy
 Slíva 


Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 21:39:43)
Ahoj Evi,
normálně bys mě s tou seminárkou zneklidnila, ale já dneska vzorně cosi patlám taky. Sice jen mechanicky kopíruju věci z netu, co potřebuju vytisknout, ale i to je docela úspěch, protože se na to chystm už několik týdnů. Ta profesorka, co to s ní chci konzultovat, je dlouhodobě nemocná, ale jestli budu pokračovat tímto tempem, ona se uzdraví!
 Evca+Juliáš 07/04+Marťas 05/06 


Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 21:54:21)
Na písku to docela jde. Párkrát ochutnala bábovičku a lopatku a pak se štourá nejraději lopatkou v písku a zahrabává si nožičky do písku. Ale líbí se jí tam. Sranda je že se bojí trávy. Tam jí položím a začne řvát. Už se to trošku lepší, ale zatím si tam moc nevyhraje.

Slívo, nám začínají zkoušky už za 14 dní a ten jeden xxx si vymyslel seminárku a že prý ji chce do zkoušek přečíst - původně chtěl dvě, ale pak na tu druhou asi zapomněl. Naštěstí je to tento semestr jediná práce. Uffff!!!!!
 Slíva 


Re: Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 22:03:53)
S tou trávou to je docela sranda. Mamka si dala Sáru na deku, já jsem se smála, že jí tam vydrží asi minutu, ale jakmile Sára dolezla na kraj a dotkla se trávy, zase ručičku odtáhla, ani nepotřebovala ohrádku :-))) Mamka jí tedaukazovala, že se tam dá lézt a nakonec ji nalákala na sedmikrásku, ale nasmáli jsme se.

Dneska se ten net nějak loudá, a to jsem požádala o pomalejší (=levnější) připojení! To stihnu mezi napsáním a odesláním příspěvku umýt nádobí!
 Klea a T. 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 22:14:00)
Na tu trávu jsem taky zvědavá, zatím jsem to nezkoušela, ale neteř se jí taky odmítala dotknout a ještě v roce a půl odmítala po ní chodit bosa. Písek zatím nezkouším, obávám se, že by ho všechen snědla.


Slívo, jdeš zítra na cvičení? Pro nás už nebylo místo :(( Koupila by jsi mi tam prosím Nosní olej EOne? Já na to minule zapomněla.
 Slíva 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 22:19:30)
Kleo, cvičit jdeme, olej koupím. Tos mě docela zaskočila, že nebylo místo, já zvažuju, že koupi další permice zatím odložím. Gánina s Nikolkou jdou vyzkoušet cvičení na Andlělu, taky se to jmenuje Světýlka, tak poreferuju. Je to ve čtvrtek myslím vpůl 12. Mají taky skupinu od půl 11 (???), ale ta je plná. Proč nenabídnou víc, když je po tom taková poptávka! Jak jste na tom s časem?
 Evca+Juliáš 07/04+Marťas 05/06 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 22:28:09)
Holky,nevíte zda se cvičí někde v Praze také odpoledne? U nás na JM je to jen dopoledne.
 Klea a T. 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 22:28:57)
Ve čtvrtek jdeme dopoledne plavat a pak až do neděle nemám zatím nic domluveno, protože mě bolely záda a nos. Teď už je to dobrý, tak musím nějaký program vytvořit. O víkendu jsme samy doma a mám dvě permice do ZOO. Tak jestli máš nějak od čtvrtka do neděle čas, tak dej vědět.
 Slíva 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 22:35:44)
Podle předpovědi počasí to vypadá, že pojedu na víkend k našim. Ve čtvrtek odpo se mi to nehodí. Co v pondělí? Ještě se domluvíme, já to balím a jdu spát, chystám se zas už od 10. Klidně napiš sem, kouknu ráno, nebo na mail. Dobrou.
 Klea a T. 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím 

(26.4.2005 22:39:19)
Slívo, příští týden už nemůžu, tento čtvrtek odpoledne by to šlo.
 Evca+Juliáš 07/04+Marťas 05/06 


šátek 

(26.4.2005 22:22:26)
používáte někdo šátek na nošení dětiček? Jaké máte zkušenosti?

 Věra Anetka 23,7,04 
  • 

Co už umí dělat????? 

(26.4.2005 22:27:26)
Tak já šátek nepoužávám, ale pořád po něm pokukuju, taky mě zajímají něčí zkušenosti, na druhé mimi bych si ho ráda pořídila. Jinak mě zajímá co už vaše dětičky umí. Já s Anetkou ještě na písek nechodím, přijde mi to dost brzo. Anetce se líbí v kočárku tak chodíme na procházky.
 Čuťas,Váša a Šáša 


Re: šátek 

(26.4.2005 22:27:26)
my šátkujem od narození a ani jeden si nestěžujeme o:))))

Teď se už občas ozvou záda,ale jinak pohoda.
 Slíva 


Re: šátek 

(26.4.2005 22:31:28)
Aaaa, opět se vrací téma šátku, nedávno jsem tu kladla stejnou otázku já. Měli jsme vak, ale unést naši robu na jednom rameni byl už kumšt! Po poradě jsem koupila šátek a používám hodně doma, když je Sára unavená, ale není to na spaní, trochu ponosím a pak třeba zase odložím; na uspávání, když to v posteli nejde. Výbornou zkušenost mám s uspáváním ve vlaku. Ven nosím na menší vzdálenosti, jinak raději beru kočár, ale možná že i to přejde, protože v něm chce být čím dál míň, přestože jsem nekompromisní a nechovám, pokud jedeme. Nechci, aby věděla, že jde tlačit prázdný kočár :-)

Šátek vřele doporučuju, měla jsem ho koupit už dávno. Na druhé mimi užiju vak i šátek.
 Evca+Juliáš 07/04+Marťas 05/06 


Re: Re: šátek 

(26.4.2005 22:39:01)
Vak jsem měla také, ale nebyla jsem s ním až tak spokojená právě kvůli tomu, že to byla jednostranná zátěž. Do té doby než měla Julča tak 6-7 kg tak to šlo, ale teď už to nezvládám. Teď se snažím vak prodat.

Tak mám dopsáno, zítra to ještě uhladím a kašlu na to. Jdu spát, jsem zvědavá v kolim mě to malé zvíře zase probudí a ráno budík na 6:30 (pokud Julča nebude na nohou dřív) a zase do rachoty.

Dobrou :-))))

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.