| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

:)

 Celkem 3 názorů.
 IK 


:) 

(26.4.2005 13:43:25)
Koukám kluci vaří jako o život.Kačka má takovou tu kuchyňku i s nádobím a dřezem.Vždycky si z ní vytáhne jenom nějakej hrnec nebo pánvičku a jde do toho kapat pití ze sosáčku-takže se lepíme doma kudy chodíme!Pořád jí říkám že se to nesmí-a jakmile se zdejchnu mimo místnost-už kape a kape!
K vaření se teda staví dosti negativně-asi nebude dobrá partie:)))

Jinak se tady nic neděje.Jistoty máme asi jako všechny jejichž manželé jsou mimo domov.Náš sice dorazí-ale ráno jede směr San Marino a dotáhne nejdřív v sobotu.No-takže prima a paráda.
Konečně tady vylezlo sluníčko a je teplo-koketuju s myšlenkou vrazit Katku Jakubovi a vyexpedovat je spolu ven na pískoviště.A teď když to čtu mě napadá jak prima je to nápad a jdu to hned realizovat!!:)))
 manka 


18m prohlídka 

(26.4.2005 14:32:46)
Tak už jsme ji taky absolvovali, aktuálně tedy 10,5kg a 78,5cm ! tak už vás milé obryně a milí obříci doháníme! :-)))))
Jinak dr zkonstatovala, že chodí, že je zdravej, a šli jsme.
No až takovej fofr to nebyl, ale skoro. Nevím jestli nepůjdem k dr o dveře vedle, protože u té naší je furt nával, ona pak chvátá a nevím jestli nás občas neodbyde. Sice je ta prohlídka preventivní, ale stejně..
Na průduškách nikde nic, tak prý to zahlenění může být aj od zubů, který má teda fest nalitý. Dávám podle Zuzky Stodal a ten nám schválila, tak snad někdy zabere. Pindíka zkoukla šetrně a máme doporučení na dětskou chirurgii kam se tedy objednáme, uf už teď se bojím. Jinak s jídlem neporadila, teda až na "trpělivost" :-( a nedávat pít min hodinu před jídlem. Hubenej není, prý je takovej pěknej akorát :-)))))).

Iveto kuchyňku už jsem taky málem kupovala, v každým dětským koutku nebo v Ikei ji neomylně hned vyhmátne a vaří a vaří :-). Možná tak motorka by ho dokázala odtrhnout. Ale manžel je už tak načučenej, jestli tou červenou bundou co jsem mu koupila a červenou motorkou a červenou.... z něj náhodou nechci dělat holku.. takže vaří na stole :-D. Jinak kapat do hrnců pití by taky chtěl, ale já jsem jak stíhačka a vždycky ho vyhmátnu tak už je to celkem dobrý.
 Patt 03,06 a // 


Re: 18m prohlídka 

(26.4.2005 14:55:25)
Tééééda raubíř povyrostl! Gratuluju k překročení 10kg hranice i k 18m:-)

Jinak kapičky jsou u nás taky velmi v oblibě. Lítá s pitím po bytě a křičí "kapi kapi kap" a strašně se řehtá, když po něm vystartuju, že se to nesmí. Bereme to místo rozcvičky. U našich to nedělá, takže se obávám, že si to vypěstoval čistě jako domácí legraci. Nohy od parket odtrháváme co to jde :-)

No nic, balím odjíždíme do Olmiku. Mějte se hezky.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.