| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ach ti chlapi

 Celkem 4 názorů.
 Eowyn+děti 


ach ti chlapi 

(25.4.2005 23:23:29)
No Markét, nejsi Ty divná? Jasně že musíš spěchat s dětma domů, aby si mohl manžel hrát..........já nevím co na tom ženská nechápeš :o))))
Jsou vážně na vraždu občas.

I když já dnes čuměla jak blbá. Přišel domů, postaral se o Simču a pak přinesl vínko a krabičku se stříbrným náhrdelníkem. Prý za Ondráška. Až mám strach co bude následovat, jakmile je jeden den použitelnej, tak si to další den vybere i s úrokama a je to fakt na zabití. Téééda, já jsem nevděčná, hned ti ho ukážu:


 Markéta,Týna 12/98,Nina 6/04 


Re: ach ti chlapi 

(26.4.2005 8:34:55)
Ahoj Eowyn-tak pořád jsem to nepochopila:-))Už se snaží komunikovat, ale neustále mě přesvědčuje o tom, že má pravdu a já měla jet, protože když to měl domluvený, tak přece musel. No, když se chce dohadovat, má to mít.
To ten Tvůj ale překvapil, co? Náhrdelník je moc pěknej a to postarání se o Simču taky.Já už za Ninušku dostala prstýnek v porodnici, kupoval ho S Týnkou. Jeli spolu do hypernovy do zlatnictví, když měla Týnka ty neštovice.To musela být výprava!Chudáci ty lidi, co pak chytli pupence:-)))
Ale jindy je manžel fajn-jen ta hra mě fakt s...
Dneska razím do města, chci sehnat nějaký tříčtvrteční džíny a boty, ale nevím, nevím-zase obchody:-(((
Jo boty jsem sehnala jen Ninušce.Takový ty klasický kožený caoáčky(naši mamky tenkrát stály 12Kčs), tak jsem za ně dala 350 Kč(chytla mě z toho ledvinová kolika) a na Týnku jsem viděla krásný-sice bílý, ale padaly ji z nohy a menší nebyly.Tak asi ve středu přivezou zboží, tak nevím, jestli se tam půjdu znovu podívat.
Ninuška teď"čte"knihu,je to asi zajímavý, děsně to žere.
Nejezdíte někdy taky do ZOO? Že bychom mohly jet s dětma společně!Až bude teplo!Já tam nejradši jezdila ve všední den-to je tam málo lidí.
Tak bychom někdy mohly, ne?
Tak zatím čau
 Eowyn+děti 


Re: Re: ach ti chlapi 

(26.4.2005 11:27:21)
Je do té ZOO bychom vážně někdy v létě mohli, to už bude Ondráš větší :o))))
Dobrý nápad, to dotáhneme do konce.
Hele a co mu tu hru zlikvidovat....asi blbost co? za prvé by tě asi zabil a za druhé by si ji nainstaloval znova........no jo, chápu
ten můj hry nesnáší, zato sedí denně na nettu a nejčastěji na www.aukro.cz..........co kdyby tam bylo něco co potřebuje (už takhle potřeboval: ovladač k TV - ten včera po týdnu co ho máme lehce stávkoval, velikýho plyšovýho psa pro Ondru- válí se na gauči, staré kuchyňské váhy - protože takové meli doma, několik knížek, které mu nutně chyběly v knihovně a ted posledně mobil Nokie - ale ten teda potřeba byl, protože já byla potřetí reklamovat svého Siemense, tak bych neměla ted z čeho volat a jemu se sype jeho Alcatel, tak si pak tu Nokii vezme.
no budí se mi minko, tak zatím pa
 Markéta,Týna 12/98,Nina 6/04 


Re: Re: Re: ach ti chlapi 

(26.4.2005 14:13:42)
Ježíš-zasáhnout mu do hry, tak se zblázní:-)Ale hlavně si může zaheslovat celý PC a já budu v ...... Ví co a jak, bohužel dělá jako správce počítačové sítě, tak bych asi neuspěla. Ale mě by to celkem nevadilo, kdyby si večer, až půjdou děti spát, k tomu sedl. Já stejně něco dělám, nebo jsem na druhým PC, tak je to jedno. Ale štve mě, když u toho dřepí ve dne, děti se tady motaj´a on je jen okřikuje, ať na to nesahají a tak.To mě štve!!No měli jsme rozmluvu:-))), řekla jsem mu svý, tak bude chvíli pokoj. Ale jak dlouho, že?
ZOO absolvujeme v létě, bude to lepší, aby z toho Ondrášek něco měl.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.